خرد شدن سبزیجات با تیغه های بُرنده یک پهپاد DJI [تماشا کنید]

خرد شدن سبزیجات با تیغه های بُرنده یک پهپاد DJI [تماشا کنید]

ظرف ماه های اخیر، پهپادها هواداران زیادی پیدا کرده اند و کاربران این دستگاه ها هم دست به اقدامات عجیبی با استفاده از آنها زده اند که برای نمونه می توان به متصل کردن مشعل به بدنه یکی از آنها یا طبخ بوقلمون اشاره کرد و در تازه ترین ویدئو منتشر شده در این رابطه هم یکی از درون های DJI را می بینید که با تیغه های تیز و برنده اش انواع میوه ها را برش می دهد.

داستان از این قرار است که گروهی از کارکنان و فیلم سازان استودیوی Speed Motion Films تصمیم می گیرند عملکرد پهپاد خود را به عنوان یک مخلوط کن مورد سنجش قرار دهند و باید بگوییم که نتیجه کار شگفت انگیز است.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

احتمالا با دیدن این ویدئو به یاد بازی Fruit Ninja خواهید افتاد منتها با این تفاوت که این بار به جای شمشیر یک سامورایی، کار خرد کردن میوه ها و سبزیجات به تیغه های برنده یک درون محول گردیده است.

در توضیحات منتشر شده پیرامون ویدئو هم آمده است: پهپاد ما را در حالی که با تمام قوا غذاها را خرد می کند مشاهده نمایید. تصویر با نرخ ۱۵۰۰ فریم بر ثانیه و با استفاده از دوربین ۶۰ هزار دلاری Phantom Miro ضبط شده که شرکت Vision Research در اختیارمان قرار داده است.

در این ویدئو شاهد صحنه خرد شدن هر نوع خوراکی از انگور گرفته تا دونات، هویج و تخم مرغ خواهید بود. ممکن است در نگاه نخست تهیه این تصاویر به نظرتان بیهوده بیاید اما لذتی که از تماشا آن خواهید برد قطعا ارزش این همه زحمت را داشته است.

نظرات ۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato