انتشار اطلاعاتی تازه از ابعاد بدنه تلفن های هوشمند گلکسی اس ۷ سامسونگ

انتشار اطلاعاتی تازه از ابعاد بدنه تلفن های هوشمند گلکسی اس ۷ سامسونگ

روز گذشته انتشار گزارشی از طریق منابع ساکن در کره جنوبی حکایت از آن داشت که تلفن هوشمند گلکسی اس ۷ با دو سایز نمایشگر ۵.۲ و ۵.۵ اینچ به دست کاربران خواهد رسید. حال و با گذشت چند ساعت از گزارش یاد شده شماتیکی به بیرون درز یافته که ابعاد بدنه ی هر دو تلفن هوشمند مورد بحث را فاش می سازد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

بر اساس اطلاعات موجود در شماتیکی که پیش تر مورد اشاره قرار گرفت، گلکسی اس ۷ معمول از نظر اندازه ها فرقی با گلکسی اس ۶ کنونی نخواهد داشت (ابعاد نسخه کنونی گلکسی اس ۶ برابر با ۷۰.۵ در ۱۴۳ میلیمتر هستند). البته عدم تغییر ابعاد محصول آتی وقتی ارزشمند می شود که به خاطر بیاوریم در نسل فعلی آن نمایشگر ۵.۱ اینچ است و نسل بعدی بناست تا از صفحه نمایشی ۵.۲ اینچی بهره بگیرد.

با توجه به اندازه هایی که در بالا ذکر کردیم و همچنین نمایشگر ۵.۲ اینچی، می توان حدس زد گلکسی اس ۷ نسبت تصویر ۱۶ به ۹ خواهد داشت و نسبت بدنه به نمایشگر آن نیز برابر با ۷۳.۹۴٪ خواهد بود، که این عدد در نمونه ی پیشین این دیوایس معادل ۷۰.۷٪ بوده است.

در این بین بد نیست قدری نیز به جزئیات نسخه ی ۵.۵ اینچی پرچمدار بعدی کره ای ها یا همان گلکسی اس ۷ اج بپردازیم. اطلاعات شماتیک خاطر نشان می سازند که این نسخه دارای ابعادی معادل ۱۵۱ در ۷۳ میلیمتر خواهد بود و به این ترتیب می توان گمانه زنی کرد که این اسمارت فون هم با نسبت تصویر ۱۶ به ۹ و نسبت بدنه به نمایشگر ۷۶.۶۲ درصد به تولید خواهد رسید، که این نسبت تقریباً با آنچه قبلاً در گلکسی اس ۶ اج پلاس و گلکسی نوت ۵ دیده بودیم برابری می کند.

نکته ی دیگری که توسط شماتیک مورد بحث فاش شده این است که ظاهراً گلکسی اس ۷ در قسمت پشتی خود خمیدگی هایی را خواهد داشت تا به این شکل ارگونومی کلی آن و نحوه ی قرار گیری اش در دست بهبود یابد. البته گلکسی اس ۷ اج ظاهراً از بخش پشتی مسطح برخوردار خواهد بود که این موضوع با توجه به خمیدگی نمایشگر چندان مسئله ی عجیبی به نظر نمی رسد.

نظر شما در رابطه با کهکشانی های بعدی سامسونگ چیست و فکر می کنید بازار چطور از آنها استقبال خواهد کرد؟

نظرات ۲۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato