پوستری که از وجود «نمایشگر قاتل» در Lenovo K4 Note خبر می دهد

پوستری که از وجود «نمایشگر قاتل» در Lenovo K4 Note خبر می دهد

به تازگی پوستری منتشر و در آن اعلام شده که تلفن هوشمند K4 Note لنوو، «نمایشگر قاتل» در خود دارد. این صفت برای صفحه نمایش یک دیوایس الکترونیک کمی سنگین و عجیب به نظر می رسد اما شرکت لنوو در هند در آگهی یاد شده از این عبارت استفاده نموده تا همه توجه ها را به فناوری و امکانات ویژه این پنل جذب نماید.

پیغامی که همراه این تبلیغ مطرح شده نیز این بوده: «چه زمانی یک نمایشگر می تواند چیزی فراتر از مجموعه ای از پیکسل ها باشد؟»

این تلفن هوشمند در هفته های گذشته سوژه بسیاری از اخبار و شایعات بوده و ما نیز در هفته گذشته خبری مبنی برای معرفی این محصول در آینده ای نزدیک منتشر نموده بودیم. اما خود کمپانی چینی سازنده K4 Note تائید نموده که این دستگاه با حسگر تشخیص اثر انگشت، فناوری NFC و ۳ گیگابایت رم همراه خواهد بود.

در همین راستا بد نیست یادآوری کنیم جانشین K3 Note در ۵ام ژانویه در مراسمی اختصاصی در شهر دهلی نو واقع در کشور هند برگزار خواهد شد. تا این تاریخ زمان زیادی نمانده و به زودی مشخص خواهد شد منظور از به کار بردن چنین عبارتی برای نمایشگر محصول یاد شده دقیقا چیست و این پنل چه امکاناتی فراتر از پیکسل ها و فناوری ها رایج تصویری در خود دارد؟

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato