یوشیدا: 2016 سالی است که از داشتن پلی استیشن 4 خشنود خواهید شد

یوشیدا: 2016 سالی است که از داشتن پلی استیشن 4 خشنود خواهید شد

سال ۲۰۱۶ برای پلی استیشن بازها سال فوق العاده ای خواهد بود. آنچارتد ۴ از راه خواهد رسید (اگر یک بار دیگر با تاخیر مواجه نشود) و پلی استیشن وی آر، پلتفرم جدید واقعیت مجازی سونی نیز برای پلی استیشن ۴ عرضه می شود. شوهی یوشیدا، مدیر بخش سرگرمی های سونی می گوید، سال آینده قرارر است برای پلی استیشن ۴ بسیار به یاد ماندنی و مهم باشد.

یوشیدا با اشاره به بازی هایی چون آنچارتد ۴، استریت فایتر ۵، هورایزن: زیرو داون، گرن توریزمو اسپورت و The Last Guardian می گوید زمان خوبی است که یک پلی استیشن ۴ داشته باشید.

سالی که پشت سر گذاشتیم، در زمینه بازی های انحصاری برای پلی استیشن ۴ چندان جذاب نبود و مدیران سونی بارها به این مسئله اعتراف کردند. چندی پیش، مایکل افریم نیز نسبت به این مسئله ابراز آگاهی نمود و بیان داشت که در سال ۲۰۱۵ تلاش برای تحکیم ارتباط با توسعه دهندگان شخص ثالث بوده است اما گویا در سال ۲۰۱۶ شاهد تعداد قابل توجهی از بازی های انحصاری هم هستیم.

علاوه بر عناوین انحصاری مورد انتظار نظیر The Last Guardian، سال ۲۰۱۶ از سوی اهالی تکنولوژی، سال واقعیت مجازی هم لقب گرفته. علاوه بر پلی استیشن وی آر، شاهد عرضه آکیلس ریفت و اچ تی سی وایو هم در این سال هستیم و احتمالا چهره دنیای فناوری به زودی تغییراتی بزرگ به خود خواهد دید. ماه گذشته، فروش پلی استیشن ۴ از مرز ۳۰ میلیون هم گذشت تا یکه تازی خود را در این سال به اثبات رساند. مایکروسافت نیز معتقد است که ۲۰۱۶، سال بسیار خوبی برای بازی های اکس باکس خواهد بود.

نظرات ۲۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato