همه چیز درباره آیفون 13
انتشار چند رندر کامپیوتری منتسب به آیفون ۷

انتشار چند رندر کامپیوتری منتسب به آیفون ۷

امروز از سوی یک منبع چینی به نام GizChina، چند تصویر منتشر گشته که ادعا می شود متعلق به آیفون ۷ هستند. طراحی موبایل مورد بحث در این تصاویر از شیشه ۲.۵D بهره می برد، همانند نمونه های فعلی آیفون و البته می توان دید که موبایلی که در تصاویر حضور یافته، ضخامت کمتری نسبت به نمونه های کنونی آیفون دارد.

نکته مورد توجه در تصاویر، این است که همچنان می توان جک ۳.۵ میلیمتری هدفون را در زیر این تلفن هوشمند مشاهده کرد؛ مسئله ای که به خودی خود می توان غیرمعتبر بودن رندرهای جدید را ثابت کند. همانگونه که تا کنون مطلع شده اید، به احتمال بسیار زیاد اپل قصد دارد در آیفون ۷، جک ۳.۵ میلیمتری هدفون را حذف کند.

حذف کردن جک یاد شده دلایل مختلفی دارد؛ از اضافه کردن ویژگی مقاومت در برابر آب گرفته تا افزایش کیفیت هدفون ها از طریق پورت لایتنینگ و یا حتی کاهش ضخامت دستگاه.

در یکی از این تصاویر همچنین می توان اجزای داخلی تلفن هوشمند را مشاهده کرد که در میان آنها، چیپست A10 اپل خودنمایی می کند. اگر به خاطر داشته باشید، روز گذشته برایتان گفتیم که آیفون در نسل بعدی خود به حافظه داخلی ۲۵۶ گیگابایتی به همراه باتری ۳۱۰۰ میلی آمپری (برای مدل پلاس) مجهز خواهد شد. تصاویر یاد شده را می توانید در ادامه مطالعه کنید؛ رندرهایی که البته اگرچه به عنوان آیفون ۷ نه، اما می توان آنها را به عنوان یک کاردستی از سوی دوستان چینی پذیرفت.

Renders-claiming-to-depict-the-Apple-iPhone-7-appear-w600

Renders-claiming-to-depict-the-Apple-iPhone-7-appear (2)-w600

Renders-claiming-to-depict-the-Apple-iPhone-7-appear (1)-w600

نظرات ۱۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato