نخستین تصاویر واقعی از ساعت هوشمند نوکیا منتشر شدند؛ محصولی که هرگز به بازار راه نیافت

نخستین تصاویر واقعی از ساعت هوشمند نوکیا منتشر شدند؛ محصولی که هرگز به بازار راه نیافت

حتماً تاکنون پیش آمده شایعاتی در مورد یک محصول تازه به گوشتان برسد اما چنین محصولی به بازار عرضه نشده و انتظار شما برای آن بدون سرانجام باقی بماند.

ساعت هوشمند نوکیا یکی از این محصولات به شمار می رود که شایعات مختلفی در مورد آن منتشر شده بود. ابزاری که هرچند قرار بود همزمان با لومیا ۹۳۰ در سال ۲۰۱۴ به بازار عرضه گردد، اما از مدتی پیش می دانیم روند توسعه آن توسط مایکروسافت (مالک فعلی نوکیا) متوقف شده است.

اکنون تصاویری از نمونه اولیه ساخته شده از این ساعت هوشمند از کشور چین درز کرده که جزئیات بیشتری از خصوصیات دستگاه را به نمایش درآورده است.

این محصول از نمایشگر مربع شکل و رابط کاربری مشابه ویندوز فون برخوردار است که خاطرات طراحی های پیشین نوکیا را به ذهن متبادر می کند. برخی ویژگی های سخت افزاری دستگاه نیز در تصاویر قابل مشاهده هستند که از جمله آنها می توان به شتاب سنج و حسگرهای متنوع دیگر اشاره کرد.

علاوه بر این، بر اساس شایعات منتشر شده می دانیم که ساعت هوشمند از قابلیت هایی مثل ایمیل، تماس و پیام رسانی برخوردار بوده و حتی امکان استفاده به عنوان ریموت کنترل دوربین تلفن هوشمند نیز برای آن در نظر گرفته شده بود.

در پایان می توانید تصاویر نمونه اولیه ساخته شده از این ساعت هوشمند بدفرجام را مشاهده نمایید.

nokia-smartwatch-2

nokia-smartwatch-3

nokia-smartwatch-4

nokia-smartwatch-5

nokia-smartwatch-6

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato