اولین «اکشن کم» نیکون با قابلیت ثبت ویدیوهای ۳۶۰ درجه معرفی شد

اولین «اکشن کم» نیکون با قابلیت ثبت ویدیوهای ۳۶۰ درجه معرفی شد

دقایقی پیش برایتان نوشتیم که نیکون، از پرچمدار دوربین های DSLR خود با نام D5 پرده برداشت. این موضوع خودش به اندازه کافی هیجان انگیز بود اما موردی که باعث تعجب همه شد، رونمایی از یک «اکشن کم» حرفه ای بود.

اکشن کم نیکون، KeyMission 360 نام دارد و این اولین باری است که شرکت یاد شده دست به تولید چنین محصولی می زند.

محصول مورد بحث از لحاظ ظاهری، شباهت زیادی به GoPro Hero Session 4 دارد اما کاربردهایش بیشتر هستند. لنزهایی در بخش عقب و جلوی دستگاه به کار رفته اند که به شما اجازه می دهند تجربه خود را به شکل ۳۶۰ درجه به ثبت برسانید.

KeyMission-360-907x420

این محصول همچنین تا حدی ضد ضربه است و در صورتی که از ارتفاع دو متر به زمین برخورد کند، مشکلی برایش پیش نخواهد آمد. این در حالیست که سازنده ادعا می کند که اکشن کم KeyMission 360، می تواند تا عمق ۳۰ متری زیر آب دوام بیاورد.

مقاومت دستگاه، مورد تازه ای نیست و بیشتر اکشن کم ها از آن برخوردار هستند. مسئله بحث برانگیز، قابلیت ثبت ویدیو و تصاویر ۳۶۰ درجه است؛ محتوایی که بعدا می توانید آنها را به بهترین شکل در هدست واقعیت مجازی خود به نمایش بکشید. نیکون جزییات سخت افزاری این محصول را هنوز منتشر نکرده و صرفا بیان می کند که عکاسان، می توانند از KeyMission 360 برای تعریف کردن روایات خود بهره ببرند.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato