شرکت پولار از ترازوی هوشمند خود با نام «بالانس» پرده برداشت

شرکت پولار از ترازوی هوشمند خود با نام «بالانس» پرده برداشت

چندی پیش و در حوالی سال ۲۰۱۲ تعدادی شرکت فعال در عرصه ی تکنولوژی با خود فکر کردند که بد نیست امکان ارتباط وایرلس را برای ابزارهای اندازه گیری وزن همانند ترازوها فراهم آورده و به نوعی آنها را هوشمند سازند.

«Fitbit» اولین محصول را در این عرصه ارائه کرد و آن را «Aria» نامید (شرکت یاد شده هنوز این محصول را می سازد). بعد برند فرانسوی «Withings» هم پا به همین میدان گذاشت و ابتدا از «Withings WS-30» و سپس از «Withings Smart Body Analyzer» یا «تحلیل گر هوشمند وضعیت بدن Withings» رونمایی کرد.

حال اما نوبت به شرکت «Polar» رسیده تا چنین دستگاهی بسازد و آن را با نام «بالانس» به جهانیان معرفی کند. ترازوی هوشمند مذکور که از بلوتوث LE بهره می برد می تواند به صورت بی سیم وزن و شاخص توده بدنی (BMI) را به اپ «Polar Flow» یا دستبندهای سلامتی تولید شده توسط شرکت سازنده اش همچون «پولار لوپ»، «پولار ام ۴۰۰» و یا «پولار V800» ارسال نماید.

اپی که پیش تر به آن اشاره شد ویژگی با نام سرعت سنج داشته و به شما نشان می دهد که چقدر سریع در حال اضافه کردن وزن یا کم کردن آن هستید. در ضمن لازم نیست کار خاصی انجام دهید، فقط روی ترازو ایستاده و داده ها بلافاصله به موبایل تان منتقل خواهند شد.

البته اکثر ترازوهای هوشمند عملکردی مشابه داشته و برخی از آنها پس از آگاهی نسبی از وزن تان می توانند شما را شناسایی کرده و نام تان را هم صدا بزنند و برخی دیگر یادآوری می نمایند چقدر تا هدف گذاری که قبلاً انجام داده اید باقی مانده.

ترازوی پولار با نام بالانس ۹۹.۹۵ دلار قیمت داشته و از هم اکنون در دسترس علاقه مندان قرار گرفته و می توانند آن را در دو رنگ مشکی و سفید خریداری کنند.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato