قسمت بعدی Assassin's Creed سال 2017 عرضه می شود؛ واچ داگز 2 در راه است [شایعه]

تاکنون شده صبح از خواب بیدار شوید و ببینید خورشید در آسمان نیست؟ انتشار فرنچایزهای سالیانه ای مانند: فیفا، کال آف دیوتی، اساسینز کرید و ... نیز مشابه این مثل است. آن قدر این اتفاق در صنعت بازی های ویدیویی عادی شده که اگر خبر منتشر نشدن یکی از آن ها را بشنوید، ممکن است به عجیب ترین اتفاق روزتان تبدیل شود! حال به نظر می رسد شرکت یوبی سافت در رقم زدن این اتفاق پیش قدم شده و قرار است سال 2016 را بدون Assassin's Creed بگذرانیم.

برای دریافت جزییات بیشتر با دیجیاتو همراه شوید.

براساس اطلاعات درز پیدا کرده از سوی یکی از کارکنان یوبی سافت، قسمت بعدی اساسینز کرید که با فعلا با اسم رمز Empire شناخته می شود، در سال 2017 عرضه شده و اتفاقات داستانی آن به مصر باستان ارتباط خواهد داشت. وی در این رابطه گفت:

امسال عنوانی از اساسینز کرید عرضه نمی شود. زمانی که چیزی در E3 امسال نشان ندادند به حرفم خواهید رسید.

برای بازی باید تا سال 2017 صبر کنید. علتش این است که قسمت بعدی، سری را دگرگون می کند. در بازی حسی همانند عنوان ویچر به شما دست خواهد داد؛ آزادی عمل در مبارزات و قابلیت پیشرفت بازیکن.

اسب ها و قایق ها هم برگشته اند. قسمت بعدی اساسینز کرید توسط تیم سازنده Assassin's Creed IV: Black Flag ساخته می شود.

به نظر می رسد، یوبی سافت برای افزایش کیفیت این فرنچایز تصمیم گرفته تا یک سال به آن استراحت دهد. البته همچنان شاهد عناوینی فرعی از این سری، به صورت دو بعدی، در سال جاری خواهیم بود.

بخش دیگری از جزییات به دست آمده نشان می دهد که یوبی سافت برای پر کردن خلا اساسینز کرید، قسمت دوم عنوان واچ داگز را امسال عرضه می کند. برخلاف قسمت اول، که در شیکاگو اتفاق می افتاد، این بار بازی در سانفرانسیسکو جریان دارد. با توجه به موفقیت های واچ داگز و فروش بیش از 10 میلیون نسخه از آن، انتشار ادامه اش دور از انتظار نبود. قسمت اول این فرنچایز در سال 2014 عرضه شد.

علاوه بر این، جزییات و اطلاعات بیشتری از قسمت بعدی اساسینز کرید منتشر شده:

 • مصر باستان مقصد بعدی اساسینز کرید خواهد بود. سازنده های بازی علت این انتخاب را نبود اطلاعات تاریخی دقیق از آن دوره، برای داشتن آزادی عمل در بخش داستانی عنوان کردند.
 • داستان بازی، قبل از به وجود آمدن اساسین ها و تمپلارها جریان دارد. به عبارت دیگر، این عنوان پیش درآمدی بر تمامی بازی های سری اساسینز کرید است.
 • همانند Black Flag، به جز روستاها مکان های زیادی برای بالا رفتن وجود ندارد.
 • بیشتر ویژگی های بازی جدید بوده و از پایه ساخته شده اند. در واقع، بازی سعی دارد تا حس تکراری شدن، که در عناوین اخیر سری مشاهده می شد را از بین ببرد.
 • در بازی نقش یک برده یا فردی که در گذشته به بردگی گرفته شده را ایفا خواهید کرد. قیافه وی به الطائر [شخصیت اصلی قسمت اول سری اساسینز کرید] شباهت داشته و رنگ صورتش کمی تیره تر از آن است. علاوه بر این، او فرد مشهوری در بازی نیست و به ندرت سخن می گوید.
 • یکی از بزرگترین تغییرات بازی، رنگ بندی متنوع آن است. آسمان آبی، پوشش سبز گیاهان، بیابان های زرد و ... خود دلیلی بر این ادعا هستند.
 • در بازی دارای یک عقاب خواهید بود که می توانید آن را کنترل کنید.
 • دنیای بازی از پایه ساخته شده و شاهد هیچ گونه اضافه سازی ویژگی های گرافیکی از قسمت های قبلی، به جز تعدادی انیمیشن، نخواهیم بود.
 • قسمت بعدی اساسینز کرید برای عرضه روی اکس باکس وان، پلی استیشن 4 و پی سی برنامه ریزی شده است. هنوز اطلاعات دقیقی از انتشار بازی روی کنسول بعدی نینتندو در دسترس نیست.
 • به خاطر شباهت کنسول های نسل هشتم به پی سی، پلتفرم اصلی بازی رایانه های شخصی خواهد بود. به عبارت دیگر، بازی بر پایه پلتفرم پی سی ساخته شده و سپس روی کنسول ها پورت می شود.
 • نبردهای دریایی در بازی حضور نخواهند داشت. هنوز اطلاعات دقیقی از بخش دریایی بازی منتشر نشده و تنها جزییات به دست رسیده نشان میدهد که می توان از آن برای گشت و گذار یا انجام برخی ماموریت ها استفاده کرد.
 • به نظر می رسد در ابتدای ساخت بازی، علاوه بر مصر، یونان نیز جزئی از مناطق بازی محسوب شده و شخصیت اصلی قابلیت سفر به آن را داشت. اما به دلیل وسعت بسیار بالا، تیم سازنده مجبور به حذف آن گردید.
 • یوبی سافت در تلاش است تا داستان این شخصیت را به یک سه گانه تبدیل کند. این خبر، احتمال اتفاق افتادن قسمت های بعدی در یونان یا رم را افزایش می دهد. تاکنون تنها داستان شخصیت اتزیو به یک سه گانه [اساسینز کرید 2، اساسینز کرید برادرهود و اساسینز کرید رولیشنز] تبدیل شده است.
 • بازی 3 برابر اساسینز کرید 4: بلک فلگ بوده و برخلاف این عنوان، هیچ گونه بارگذاری در شهرها را شاهد نخواهیم بود. به عبارت دیگر، جهان این عنوان به صورت یک پارچه زیر پایتان است.
 • در حال حاضر بخش آنلاین به صورت کلی از سری برداشته شده و سرنوشت آن در عناوین آینده اساسینز کرید مشخص نیست. این بخش با عنوان اساسینز کرید برادرهود وارد این سری شد. در دو نسخه اصلی قبلی، شاهد حذف آن بودیم.
 • بازی در مراحل نمونه سازی و ساخت بنچمارک های هنری به سر می برد.

توجه بیش از اندازه یوبی سافت روی فرنچایز اساسینز کرید، موجب شده تا برخی هواداران نسبت به آینده سری محبوب Prince of Persia نگران شوند. کارمند یوبی سافت در این رابطه گفت:

پرنس آو پرشیا را فراموش کنید! این بازی هیچ وقت باز نخواهد گشت. یکی از دلایل به وجود آمدن سری اساسینز کرید همین عنوان پرنس آو پرشیاست. علاوه بر این، آی پی پرنس آو پرشیا دست یوبی سافت نبوده و برای تولید قسمت جدید آن باید حق ساختش را بپردازد. در صورتی که آی پی اساسینز کرید متعلق به این شرکت است.

اساسینز کرید در ابتدا قرار بود یک بازی از سری پرنس آو پرشیا با نام Prince of Persia: Assassin باشد. اما پس از این که یوبی سافت پتانسیل های آن را دید، تصمیم گرفت تا بازی را کنسل کرده و به یک فرنچایز جداگانه تبدیلش کند.

نکته جالب این است، وبسایت کوتاکو نیز صحت این اخبار را تایید کرده است. این وبسایت در گذشته اطلاعات زیادی از عناوین یوبی سافت لو داده بود که عمدتا حقیقت داشته اند.

مطالب مرتبط

کنفرانس E3 یوبیسافت را با ما زنده تماشا کنید [به اتمام رسید]

در ادامه پوشش زنده ویجیاتو از رویداد E3 امسال تا دقایقی دیگر می‌توانید گزارش ویدیویی زنده ما از کنفرانس یوبیسافت را مشاهده کنید. گفته می‌شود طی این کنفراس باید شاهد نمایش‌هایی از نسخه جدید رینبو سیکس، واچ داگز و یک IP جدید از سمت این کمپانی فرانسوی باشیم.برای تماشای پخش زنده ی مراسم از طریق... ادامه مطلب

بازی Assassin's Creed Unity را به صورت رایگان دریافت کنید

شرکت فرانسوی یوبیسافت با انتشار یک بیانیه اعلام کرد دریافت نسخه ویندوز بازی Assassin's Creed Unity از طریق یوپلی (Uplay) به مدت یک هفته رایگان خواهد بود.اوایل هفته بود که خبر بسیار ناراحت کننده‌ای در فضای مجازی به سرعت انتشار یافت؛ بخش‌هایی از کلیسای نوتردام از جمله سقف و برج مخروطی در آتش سوخت و... ادامه مطلب

بازی Watch Dogs 3 احتمالا در لندن جریان خواهد داشت

بر اساس گزارش جدیدی که از سمت کوتاکو منتشر شده، Watch Dogs 3 در لندن جریان خواهد داشت.پیش از این هم اخبار مختلفی در رابطه با رخ دادن داستان قسمت سوم Watch Dogs در لندن شنیده می‌شد و ظاهرا باید طی آینده‌ای نزدیک در سال ۲۰۱۹ منتظر جزییات بیشتری در رابطه با این بازی باشیم.در... ادامه مطلب

اساسینز کرید بعدی احتمالا در عصر وایکینگ‌ها رخ خواهد داد

بر اساس اطلاعاتی که اخیرا در سطح اینترنت منتشر شده، باید منتظر اساسینز کرید بعدی در عصر وایکینگ‌ها باشیم.با توجه به آن‌ که چند روزی از عرضه ریمستر اساسینز کرید 3 می‌گذرد و بسته الحاقی Fate of Atlantis بازی Assassin's Creed: Odyssey هم طی سال جاری میلادی عرضه می‌شود، باید منتظر نسخه بعدی این مجموعه... ادامه مطلب

مقایسه گرافیکی Assassin's Creed 3 Remastered با نسخه اصلی [تماشا کنید]

سرانجام نسخه ریمستر Assassin's Creed 3 برای پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و پی سی منتشر شد و به همین مناسبت سایت IGN مقایسه‌ای بین این بازی و نسخه اصلی آن که در سال ۲۰۱۲ منتشر شده بود انجام داده است.با تماشای این ویدیو می‌توان فهمید که سخت‌افزار کنسول‌های نسل‌های فعلی باعث شده تا... ادامه مطلب

جزییات خیره کننده محیط در تریلر جدید The Division 2 [تماشا کنید]

تنها چند روز تا عرضه‌ی دیویژن 2 (The Division 2) باقی مانده است و باید منتظر تریلرهای مختلفی از این بازی اکشن سوم شخص باشیم. تریلر جدید این بازی که ساعاتی قبل منتشر شد، روی نسخه‌ی ایکس باکس وان ایکس تمرکز دارد و ویژگی‎‌هایی را به نمایش می‌گذارد که دیگر نسخه‌ها فاقد آن‌ها خواهند بود.از... ادامه مطلب

نظرات ۱۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟