تلویزیون های 4K جدید سونی، سرویس ویدیو HDR مخصوص خواهند داشت

تلویزیون های 4K جدید سونی، سرویس ویدیو HDR مخصوص خواهند داشت

با شروع سال میلادی و برپایی نمایشگاه CES، سونی هر ساله از تلویزیون های جدید خود رونمایی می کند و امسال هم شاهد درخشش برند Bravia هستیم. سری جدید تلویزیون های ۴K براویا تحت نام X930D، از تکنولوژی های جدید بهره مند شده اند که نتیجه آن سبب می شود تا تصاویر HDR بهتری را روی آن دریافت کنیم.

تلویزیون های ۵۵ و ۶۵ اینچی سونی از اندروید به عنوان هسته مرکزی خود استفاده می کنند و موتوری مخصوص برای نمایش بهتر رنگ ها دارند.

با توجه به قابلیت نمایشگرهای جدید در پخش تصاویر HDR، سونی قصد ندارد در انتظار آمازون بماند یا از سرویس های این چنینی برای تلویزیون های خود بهره بگیرد، بلکه خود یک سرویس جدید به نام Ultra پدید آورده که به شما اجازه می دهد تصاویر و ویدیوهای ۴K HDR را خریداری کرده و استریم کنید. البته این قابلیت در حال حاضر فقط مربوط به فیلم های منتشر شده توسط Sony Pictures است.

سونی از توجه همگانی در نمایشگاه CES استفاده کرده و ‌Backlight Master Drive (به اختصار BMD) را به نمایش می گذارد. BMD همان تکنیکی است که تلویزیون های جدید را منحصر به فرد ساخته.

در مورد قیمت X930D صحبتی به میان نیامده اما می دانیم که اوایل ۲۰۱۶ زمان عرضه اش خواهد بود. X940 در ابعاد ۷۵ اینچی و X850D در ابعاد ۵۵، ۶۵، ۷۵ و ۸۵ اینچی نیز از دیگر محصولات جدید سونی هستند که از فناوری جدید تصویری بهره مند شده اند.

 xbr-x930d-hero-1
xbr-x930d-btyc-1
xbr-x930d-btyd-1
xbr-x930d-btyf-1

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato