سامسونگ از احتمال رشد سود و درآمدش برای دومین فصل متوالی می گوید

سامسونگ از احتمال رشد سود و درآمدش برای دومین فصل متوالی می گوید

سامسونگ برآیند خود از گزارش مالی که در آینده ای نزدیک و راجع به سه ماهه پایانی سال مالی ۲۰۱۵ منتشر خواهد نمود را اعلام کرده است و به نظر می رسد بر اساس این پیش بینی غول تکنولوژی ساکن کره جنوبی مجدداً رشد سالانه ای اندک و مشخص را تجربه خواهد نمود.

شرکت یاد شده ذکر کرده انتظار دارد تا از فروشی ۴۴ میلیارد دلاری (۵۳ تریلیون وون)، سود عملیاتی ۵.۱ میلیارد دلاری (۶.۱ تریلیون وون) را به دست آورده باشد. این اعداد در حالی به ثبت می رسند که در بازه ی زمانی مشابه در سال ۲۰۱۴ هر یک به ترتیب برابر با ۵۲.۷ و ۵.۲۹ تریلیون وون بوده اند.

ناگفته نماند در صورتیکه برآیند آمده در بالا جامعه ی واقعیت بر تن کند این دومین سه ماهه ای خواهد بود که سامسونگ رسماً‌ توانسته به شکل متوالی بازهم رشد سود و درآمد را تجربه کرده و اعداد و ارقامی بهتر از سال گذشته اش را ثبت نماید.

کره ای ها تا پیش از ماه اکتبر ۲۰۱۵ دو سال تمام به صورت مداوم درگیر تنزل درآمد و عایدی بودند و تقریباً به هر دری زدند تا بتوانند اوضاع را تغییر دهند. حال از شواهد اینطور برمی آید که این مهم به لطف موفقیت های پی در پی واحد نیمه هادی آنها میسر شده.

البته در این بین ظاهراً‌ هنوز نگرانی هایی در رابطه با رشد سامسونگ در فصول پیش رو وجود دارد. وال استریت ژورنال در این باره آورده تحولات پی در پی اقتصاد جهانی و ناپایداری در بازارهای در حال توسعه از جمله عوامل اصلی محسوب می شوند که سبب گشته اند برند اول کره جنوبی در رابطه با سال پیش روی خود شک و تردیدهایی داشته باشد و به دنبال راهکار هایی بگردد که از بروز مجدد بحران جلوگیری نمایند.

نظرات ۶
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato