سونی از نسخه صورتی رنگ اکسپریا Z5 پرده برداشت

سونی از نسخه صورتی رنگ اکسپریا Z5 پرده برداشت

دیروز خبرهای مبهمی در رابطه با موبایل های خانواده «اکسپریا»ی سونی منتشر گشتند که معلوم نبود قرار است اسمارت فون جدیدی به این خط تولید اضافه گردد یا فقط یک رنگ دیگر به رنگ های موجود افزوده شود. حالا امروز معلوم شده که گزینه دوم درست است و سونی به طور رسمی از نسخه صورتی رنگ موبایل اکسپریا Z5 خود پرده برداشت.

این رنگ کاملا ملایم انتخاب شده و به هیچ عنوان زننده یا جیغ دیده نمی شود و تا اندازه ای می توان آن را به رنگ رز گلد آیفون ۶s و ۶s Plus تشبیه نمود. ورای پوشش بصری جدیدی که برای این دستگاه در نظر گرفته شده بقیه امکانات و ویژگی های آن همانند نسخه های دیگر باقی مانده اند و هیچ تغییری در ظاهر و باطن آن صورت نپذیرفته.

باید یادآور شویم که این رنگ به طور اختصاصی برای اکسپریا Z5 در نظر گرفته شده و مدل های Z5 کامپکت و پرمیم را شامل نمی گردد.

طراح موبایل مورد بحث در مورد رنگ جدید آن اظهار داشته: «ما به دنبال رنگی بودیم که در عین مدرن بودن، قدرت ویژه ای هم در خود مستتر داشته باشد از این رو رنگ صورتی روشن و مایل به بژ را انتخاب نمودیم.»

انتظار می رود قیمت این نسخه از اسمارت فون یاد شده با نسخه های قبلی هیچ تفاوتی نداشته باشد.

در آخر هم بد نیست اشاره کنیم موسسه «پنتون» که هر سال یک رنگ را به عنوان «رنگ سال» انتخاب می نماید، برای امسال دو  رنگ صورتی کوارتز و آبی روشن را انتخاب و اعلام نموده بود که شاید در انتخاب رنگ Z5 جدید توسط سونی بی تاثیر نبوده باشد.

ویجیاتو

نظرات ۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato