ال جی بالغ بر 400 میلیون دلار برای تولید انرژی خورشیدی سرمایه گذاری کرده است

ال جی بالغ بر 400 میلیون دلار برای تولید انرژی خورشیدی سرمایه گذاری کرده است

امروز وال استریت ژورنال گزارش نموده که شرکت ال جی در نظر دارد در طی سه سال آینده برای توسعه خط تولید پنل های خورشیدی خود رقمی معادل ۴۳۵.۶۷ میلیون دلار آمریکا سرمایه گذاری نماید. در همین راستا توافق نامه ای نیز با مقامات استان های Gumi و North Gyeongsang امضا نموده تا ۶ کارخانه دیگر به ۸ کارخانه ی فعلی خود تا سال ۲۰۱۸ میلادی اضافه نماید.

این سرمایه گذاری موجب تحکیم و تقویت موقعیت کنونی شرکت کره ای یاد شده در زمینه انرژی های خورشیدی خواهد گشت و به گفته مدیر مرکز تجارت های انرژی شرکت ال جی الکترونیکس، آنها قصد دارند در زمینه تولید نیروهای سولار و تامین محصولات بسیار باکیفیت و کاملا کاربردی با این انرژی نام خود را در صدر فهرست برترین های این حوزه ثبت نمایند.

در حال حاضر شرکت مورد بحث قادر است تجهیزات خورشیدی با توان تولید یک گیگاوات انرژی در سال را تولید نماید اما می خواهد این ظرفیت را افزایش داده و تا سال ۲۰۱۸ میلادی آن را به ۱.۸ گیگاوات برساند.

جا دارد اشاره نمائیم که در کشور کره جنوبی این نوع انرژی به شدت مورد توجه دولت و مردم قرار دارد به طوری که خود دولت چندین مزرعه در اطراف سئول ساخته که به طور کلی با انرژی خورشیدی مدیریت می شوند.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato