کنفرانس Google I/O از 29 اردیبهشت ماه 95 در مانتین ویو برگزار می شود

کنفرانس Google I/O از 29 اردیبهشت ماه 95 در مانتین ویو برگزار می شود

صبح امروز ساندار پیچای مدیر عامل گوگل با ارسال توئیتی از برگزاری کنفرانس Google I/O در روزهای ۱۸ می (۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵) الی ۲۰ می (۳۱ اردیبهشت ماه) خبر داد و در عین حال اعلام کرد که این کنفرانس دیگر در سانفرانسیسکو برگزار نمی گردد و قرار است که در آمفی تئاتر Shoreline در حیاط پشتی دفتر اصلی گوگل در مانتین ویو برپا گردد.

نکته دیگری که باید به آن اشاره شود این است که تنها افرادی می توانند بلیط شرکت در این کنفرانس را خریداری نمایند که از قبل برای حضور در آن ثبت نام کرده باشند.

سال گذشته Google I/O در روزهای هفتم و هشتم خرداد ماه برگزار شد و علاقمندان به شرکت در آن رویداد نیز از حدود سه ماه قبل یعنی در روزهای ۲۶ و ۲۹ اسفندماه ثبت نام خود را انجام داده بودند.

محض اطلاع شما باید بگوییم برای آنکه هر شرکت کننده اجازه ورود به سالن برگزاری کنفرانس را داشته باشد باید ۹۰۰ دلار پرداخت نماید و هزینه بلیط برای اعضای جامعه دانشگاهی نیز در سال قبل ۳۰۰ دلار بود که هنوز قیمت ها برای سال جدید اعلام نشده اند.

سال گذشته، این شرکت مستقر در مانتین ویو اندروید M را در جریان Google I/O معرفی کرد که در ادامه به نام اندروید ۶.۰ مارشملو نامگذاری شد. امسال همانطور که گفته شد، قرار است این رویداد در یک آمفی تئاتر روباز برگزار شود و به همین خاطر احتمال می رود که گوگل قصد معرفی دستاوردهای خود در ارتباط با خودرو (ماشین های خودران مثلا) را داشته باشد  و شاید هم چشممان به جمال یک پهپاد با برند گوگل روشن گردد.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato