ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

سرویس iTunes Radio به زودی از حالت رایگان خارج خواهد شد

اپل امروز به تمامی کاربران سرویس iTunes Radio ایمیلی ارسال نموده و متذکر گشته تمامی آگهی ها از این سرویس حذف خواهند گشت و از هشتم بهمن ماه (28 ژانویه) فقط مشترکان اپل موزیک می ...

اپل امروز به تمامی کاربران سرویس iTunes Radio ایمیلی ارسال نموده و متذکر گشته تمامی آگهی ها از این سرویس حذف خواهند گشت و از هشتم بهمن ماه (28 ژانویه) فقط مشترکان اپل موزیک می توانند از این سرویس استفاده نمایند.

این تصمیم شرکت ساکن کوپرتینو، مشترکان iTunes Match که تاکنون به صورت رایگان به ایستگاه های بدون آگهی دسترسی داشته اند را نیز شامل می شود و آنها نیز باید از انتهای ماه جاری میلادی به منظور استفاده از سرویس یاد شده حتما مشترک سرویس موسیقی اپل باشند.

اشتراک سرویس iTunes Radio ماهانه 10 دلار هزینه در بر دارد و پس از اجرای طرح مورد بحث فقط ایستگاه رادیویی Beats 1 به طور رایگان در دسترس کابران خواهد بود. بد نیست بدانید که متوقف نمودن ارائه خدمات ایستگاه های رادیویی به صورت رایگان و بر مبنای آگهی های تجاری، یکی از پیامدهای توقف کسب درآمد اپل از طریق سرویس iAd به شمار می رود.

رادیوی آیتونز ایستگاه هایی را ارائه می دهد که قبلا توسط اپل برنامه ریزی شده یا این ایستگاه ها بر اساس پلی لیستی اجرا می گردند که به صورت خودکار بر اساس خواننده ها یا آهنگ هایی که کاربر انتخاب نموده، ایجاد شده است.

در آخر لازم به یادآوری است که این ایستگاه ها بدون تغییر در زیر مجموعه سرویس اپل موزیک باقی خواهند ماند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (3 مورد)
 • ali
  ali | ۲۶ دی ۱۳۹۴

  ای بابا از یه چیز اپل هم که داشتیم مفت استفاده میکردیم . پولیش کردن ...

 • Kasra_shi
  Kasra_shi | ۲۶ دی ۱۳۹۴

  دیگه داره تند میره،اسپاتیفای با این حساب خییییلییییی بهتر و به صرفه تر محصوب میشه فقط مشکل اینکه ایران رو پشتیباتی نمیکنه

 • iMAN
  iMAN | ۲۶ دی ۱۳۹۴

  و دزدی دیگری از مردم چشم و گوش بسته توسط اپل

  اپلیها خوش حال باشید دیگه فکر نکنم چیزی براتون مجانی باشه

مطالب پیشنهادی