مایکروسافت پروژه Islandwood را با ابزار پشتیبانی از اپ های iOS به روز کرد

مایکروسافت پروژه Islandwood را با ابزار پشتیبانی از اپ های iOS به روز کرد

به نظر می رسد که مایکروسافت در اجرای پروژه Islandwood بسیار جدی است؛ ابزاری که به توسعه دهندگان اپلیکیشن های iOS کمک می کند تا بدون نیاز به دستکاری های گسترده در کدنویسی بتوانند اپلیکیشن هایشان را به پلتفرم ویندوز پورت کنند.

دسامبر سال گذشته، مایکروسافت یک فایل راهنما برای توسعه دهندگان منتشر کرد تا به کمک آن بتوانند پورت کردن اپلیکیشن هایشان را آغاز کنند و حالا با بروزرسانی پروژه آیلندوود، قابلیتی به آن اضافه کرده که یک قدم دیگر آن را به واقعیت نزدیک می کند.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

یکی از کاربران وبسایت FraWin.com، وبگاهی برای طرفداران فرانسوی ویندوز، برای اولین بار به ارائه این بروزرسانی در پروژه آیلندوود پی برد. در نسخه جدید ابزاری اضافه شده که تطابق اپلیکیشن های iOS را با پل نرم افزاری پروژه جهت آغاز عملیات پورت کردن چک می کند. امکان استفاده از این قابلیت از همین حالا برای توسعه دهندگان فراهم شده است.

درست مثل پروژه Astoria که ابزاری برای شبیه سازی اپلیکیشن های اندروید در پلتفرم ویندوز بود، مایکروسافت در مورد پروژه آیلندوود هم سکوت اختیار کرده. شایان ذکر است که به غیر از این دو پروژه، ابزار دیگری همچون پروژه Westminster برای اپلیکیشن های تحت وب و پروژه Centennial برای اپلیکیشن های وین ۳۲ هم در جدول زمان بندی مایکروسافت برای انتشار قرار دارند.

توسعه دهندگانی که قصد پورت اپلیکیشن های iOS خود را به پلتفرم ویندوز دارند می توانند هم اکنون با مراجعه به این لینک، پروژه آیلندوود را به کار بگیرند.

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato