به گفته سازندگان ویچر 3، بسته الحاقی Blood and Wine از بازی اصلی نیز بهتر خواهد بود

به گفته سازندگان ویچر 3، بسته الحاقی Blood and Wine از بازی اصلی نیز بهتر خواهد بود

CD Projekt RED را می توان یکی از بهترین استودیوهای جوان حال حاضر دنیا برشمرد؛ استودیویی که در ابتدا وظیفه ترجمه بازی ها به زبان لهستانی را برعهده داشت اما با وجود مشکلاتش هیچ گاه از بلندپروازی های خود دست نکشید.

در همین راستا، شاهد خلق سری بازی ویچر از سوی استودیوی مورد بحث بودیم که به جرئت تمام گیمرها را شیفته خود کرد و در نسخه سوم، به بیش ترین حد تکامل دست یافت. اما اکنون سازندگان قصد دارند تا پا را فراتر گذاشته و تجربه ای بهتر از The Witcher 3: Wild Hunt را به بازیکنان منتقل کنند.

به گفته استودیو سی دی پراجکت، دومین و آخرین بسته الحاقی (یا Expansion) عنوان ویچر ۳ که با نام Blood and Wine شناخته می شود، حدود ۲۰ ساعت گیم پلی داشته و بیشتر از بازی اصلی طرفداران را راضی خواهد کرد.

این بسته الحاقی روایت گر حضور گرالت، شخصیت اصلی، در سرزمینی است که بدون جنگ و خونریزی به حیات خود ادامه می دهد؛ اما پشت این آرامش، رازی خونین نهفته است. به اعتقاد سازندگان، «بلاد اند واین» آخرین ماجراجویی گرالت در دنیای ویچر را رقم خواهد زد. تاریخ انتشار دقیق بسته الحاقی مورد بحث هنوز مشخص نیست و تنها می دانیم که برای عرضه در اوایل سال جاری برنامه ریزی شده است.

اولین بسته الحاقی ویچر ۳، Hearts of Stone نام داشت که در ۱۳ اکتبر سال گذشته (۲۱ مهر) منتشر شد. این بسته الحاقی توانست توجه بسیاری از منتقدان را نیز جلب نموده و میانگین امتیاز ۸۹ را در وبسایت متاکریتیک کسب کند.

علاوه بر این، سی دی پراجکت جزییات جالبی از پروژه ساخت ویچر ۳ ارائه داد که در ادامه می توانید آن ها را به صورت خلاصه مشاهده کنید:

  • بیش از ۱۵۰۰ نفر در ساخت بازی مشارکت داشته اند
  • نقشه ویچر ۳ حدود ۱۳۶ کیلومتر مربع است
  • ۸۲۰ هزار خط برای بازی نوشته شده بود
  • ۱۶ هزار انیمیشن برای طبیعی تر جلوه کردن هر چه بیشتر، در ساخت بازی استفاده گشت

عنوان ویچر ۳ در مراسم The Game Awards امسال، که به اسکار صنعت گیمینگ مشهور است، توانست جایزه بهترین بازی سال را از آن خود کند. این عنوان، پیشتاز بهترین بازی ۲۰۱۵ از دیدگاه مجلات و سایت ها نیز بوده و تاکنون موفق شده رقیبانی مانند متال گیر سالید ۵، بلادبورن و فال آوت ۴ را پشت سر بگذارد.

البته موفقیت های ویچر ۳ تنها به منتقدان محدود نشده و بازیکنان زیادی هم جذب آن شدند؛ به گونه ای که گزارش ها نشان می داد بازی تنها در شش هفته موفق به فروش بیش از شش میلیون نسخه گشت.

بسته الحاقی [Expansion] با محتوای قابل دانلود [DLC] تفاوت داشته و ویژگی های بیشتری را به بازی اصلی اضافه می کند.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato