ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

سومین تلاش نافرجام SpaceX برای فرود فالکون ۹ در دریا را تماشا کنید

نیمه شب گذشته کمپانی اسپیس اکس برای برای بار سوم تلاش کرد تا راکت فالکون ۹ خود را بر روی یک سطح شناور در دریا فرود آورد و البته همانطور که ساعتی پیش برایتان گفتیم، موفق ...

نیمه شب گذشته کمپانی اسپیس اکس برای برای بار سوم تلاش کرد تا راکت فالکون ۹ خود را بر روی یک سطح شناور در دریا فرود آورد و البته همانطور که ساعتی پیش برایتان گفتیم، موفق نبود. هرچند این بار در لحظه ابتدایی، راکت درست روی سطح شناور نشست اما به دلیل ضعف یکی از پایه ها، تعادل خود را از دست داد و پس از افتادن، منفجر شد.

ایلان ماسک اندکی پیش ویدیویی از این تلاش ناموفق در صفحه شخصی اینستاگرام خود منتشر کرد که با نگاهی بر آن، می توانید ببینید که اسپیس اکس تا چه حد به موفقیت نزدیک شده بود.

در هر حال اگرچه این آزمایش به عنوان یک شکست دیگر در کارنامه اسپیس اکس به ثبت می رسد اما نشان می دهد که شرکت یاد شده برای رسیدن به موفقیت در حال تلاش بوده و در این راه، پیشرفت هایی هم داشته.

ماه گذشته، کمپانی تحت تملک «ایلان ماسک» قادر شد به سادگی موشک فالکون ۹ خود را روی سطح زمین فرود آورد و برای اولین بار در این زمینه تاریخ سازی کند اما امروز برای سومین بار نشان داد که هنوز آمادگی لازم برای فرود موشک روی سطوح شناور در دریا را ندارد.

دعوت می کنیم ویدیوی فرود آمدن و افتادن موشک فالکون ۹ را تماشا کنید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (12 مورد)
  • مصطفی
    مصطفی | ۳۰ دی ۱۳۹۴

    و سایپا همچنان پراید میسازه بدون کیسه هوا ..... ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نمایش سایر نظرات و دیدگاه‌ها

مطالب پیشنهادی