قیمت نهایی هدست پلی استیشن وی آر چقدر خواهد بود؟

قیمت نهایی هدست پلی استیشن وی آر چقدر خواهد بود؟

تاریخ عرضه هدست واقعیت مجازی پلی استیشن وی آر هنوز مشخص نیست اما سونی می گوید آن را در نیمه ابتدایی سال ۲۰۱۶ به بازار خواهد فرستاد. علاوه بر تاریخ عرضه، قیمت این دستگاه هم هنوز مشخص نشده و کاز هیرای، مدیرعامل سونی از دلایل عدم اعلام آن در CES امسال نیز سخن گفت.

پس از قیمت گذاری و اعلام تاریخ عرضه آکیلس ریفت و آماده شدن HTC برای ثبت پیش سفارش های هدست Vive، کم کم نوبت به سونی می رسد تا به عنوان آخرین کمپانی، محصول خود را به معرض نمایش عمومی بگذارد.

مایکل پکتر، تحلیلگر و کارشناس شناخته شده حوزه بازی های ویدیویی در آخرین برنامه خود از پلی استیشن وی آر و قیمت آن صحبت کرد. وی می گوید: «فکر می کنم، پلی استیشن وی آر احتمال بسیار زیاد تقریبا ۴۰۰ دلار باشد. سخت به نظر می رسد... اگر به هدست نگاه کنید، چیزهای زیادی در آن قرار گرفته. بنابراین به نظر سخت می آید که قیمتی زیر ۳۰۰ دلار داشته باشد.»

اچ تی سی و والو پیش از این اعلام کرده بودند که قیمت هدست وایو به دلیل وجود تکنولوژی های به روز، از آکیلس ریفت و پلی استیشن وی آر بیشتر خواهد بود. حالا با توجه به اینکه از برچسب قیمت ۶۰۰ دلاری آکیلس آگاه هستیم و از سوی دیگر می دانیم که پلی استیشن وی آر به اندازه ریفت قدرتمند نیست، بنابراین قیمت ۴۰۰ دلاری برای محصول سونی چندان دو از انتظار نیست.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato