مایکروسافت از ورژن آموزشی ماینکرفت پرده برداشت

مایکروسافت از ورژن آموزشی ماینکرفت پرده برداشت

چند ماه پیش، مایکروسافت برای اینکه به معلم ها بیاموزد چگونه با بازی ماینکرفت ارتباط برقرار کنند، سایتی مخصوص راه اندازی کرد. اما حالا رسما خبر رسیده که Minecraft: Education Edition، یا ورژن آموزشی ماینکرفت در راه است تا کودکان و نوجوانان نه تنها از بازی کردن لذت برده، بلکه نکات فراوانی هم بیاموزند.

از مطالب علمی در مورد بدن انسان گرفته، تا تاریخ و معماری، سوژه ی Minecraft: Education Edition هستند. مایکروسافت نمی خواهد کودکان صرفا در غارها مشغول شکار عنکبوت باشند و برای بقای خود تلاش کنند، بلکه می خواهد این بازی را به مدارس هم ببرند و در کنار دوستان خود، از تجربه ای منحصر به فرد لذت ببرند.

در حال حاضر، تغییرات ورژن آموزشی ماینکرفت چندان گسترده نیست و به چند محتوای اضافه محدود می شود. برای مثال، قابلیت های بازی تیمی و ساخت یک بنا در کلاس درس حالا با رابط کاربری جدید ساده تر شده و یا معلم ها می توانند با محدود کردن المان های درون محیط، دانش آموز را به چالش بطلبند تا یک کلاس با استفاده از خلاقیت و آنچه که در اختیار دارند، بنای خود را بسازند.

مایکروسافت تاکید دارد که این بازی را چندان تغییر نخواهد داد، به این علت که قصد ندارد ماینکرفت را به یک بازی آموزشی تبدیل کند. ماینکرفت ذاتا یک بازی است و برای تفریح ساخته شده، اما می توان از آن استفاده های دیگری هم برد.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato