همه چیز درباره آیفون 13
مایکروسافت قابلیت Continuum را برای پردازنده میان رده اسنپدراگون 617 فراهم کرد

مایکروسافت قابلیت Continuum را برای پردازنده میان رده اسنپدراگون 617 فراهم کرد

لیست موبایل هایی که از قابلیت بسیار جذاب Continuum پشتیبانی می کنند به مرور در حال افزایش است، چراکه از این پس چیپ های مجتمع اسنپدراگون ۶۱۷ هم قابلیت استفاده از این تکنولوژی را خواهند داشت.

کاربران صاحب چنین موبایل هایی می توانند با اتصال تلفن خود به داک مخصوص، کیبورد و ماوس، یک رایانه کامل مبتنی بر ویندوز ۱۰ -موبایل- در اختیار داشته باشند و از نرم افزارهای فراگیر مایکروسافت در محیط دسکتاپ بهره ببرند.

بر روی کاغذ چنین امکانی برای کسانی که به دنبال تولید محتوا هستند بسیار ایدال خواهد بود و اهالی درموند تلاش می کنند از این طریق نفوذ خود را در محیط های کاری و حرفه ای افزایش دهند.

افزودن چیپ جدید تحقق وعده ای است که مدیران مدتی قبل برای آوردن این قابلیت به تلفن های میان رده داده بودند. تا امروز فقط دو پرچمدار جدید مایکروسافت می توانستند از Continuum بهره ببرند.

اضافه شدن تلفن های میان رده و ارزانتر به این فهرست فرصتی را برای شرکت ردموندی ایجاد می کند تا بتواند افراد بیشتری از قشر فعال در صنعت IT را به سمت پلتفرم خود جلب نماید. راضی کردن چنین افرادی برای مهاجرت به موبایل های ویندوزی، می تواند زمینه ساز اقبال عمومی بیشتر به سمت ویندوز ۱۰ موبایل باشد، چرا که بسیاری از مردم عادی بر اساس توصیه های این قشر در میان اطرافیان اقدام به خرید گجت های خود می کنند.

برخی قابلیت Continuum را آینده رایانه های شخصی می دانند، اما هنوز قادر نیستیم در مورد میزان استقبال کاربران و موفقیت چنین ایده ای با اطمینان سخن بگوییم، ولی قطعاً می توان مطمئن بود که ویژگی جدید مایکروسافت قدمی در مسیر درست است.

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato