هیدئو کوجیما و طراح پلی استیشن 4 به تور تکنولوژی ده روزه می روند

هیدئو کوجیما و مارک سرنی، طراح کاریزماتیک پلی استیشن ۴، پلی استیشن ویتا و همچنین خالق بازی Knack قصد دارند در توری ده روزه به دور دنیا، از شرکت های مختلف بازدید کرده تا به روزترین تکنولوژی های موشن کپچر را مشاهده کنند.

در این سفر جالب توجه که احتمالا تاثیری قابل توجه در بازی بعدی کوجیما-سان خواهد داشت، کِن-ایچیرو ایمایزومی، تهیه کننده استودیوی جدید Kojima Productions نیز حاضر خواهد بود.

اما نکته قابل توجه در مورد این تور ده روزه، توییت های پیاپی این سه شخص است. مارک سرنی که اخیرا به شبکه اجتماعی توییتر پیوسته، در اولین توییت اش، تصویری از خود و کوجیما را منتشر کرده و نوشته: «ده روز آینده را با او [هیدئو کوجیما] سپری می کنم.»

کوجیما نیز می گوید این یک تور جهانی است و گویا به کشورهای بسیاری قرار است سفر کنند. با این حال، ایمایزومی نسبت به سرنی و کوجیما بازتر سخن می گوید و در توییت های خود از عباراتی نظیر «سایلنت هیل» و «ماجراجویی جدید» استفاده کرده است.

شاید کوجیما دیگر هیچگاه نتواند یک سایلنت هیل جدید، همانند سایلنت هیلز یا پروژه P.T. بسازد اما امیدوار کردن طرفداران با بیان چنین عباراتی از ترفندهای قدیمی توسعه دهندگان است.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟