انتشار عنوان Destiny 2 با تاخیر مواجه شد [شایعه]

انتشار عنوان Destiny 2 با تاخیر مواجه شد [شایعه]

۲۰۰۷ سال تلخی برای طرفداران سری هیلو بود؛ زمانی که بانجی، خالق بازی، تصمیم گرفت تا میراث خود را رها کرده و به ساخت عنوان جدیدی مشغول شود. در همین راستا، این استودیو در سال ۲۰۱۴ پروژه جدیدش با نام Destiny را منتشر کرد.

با وجود نمایش های جذاب، بازی نتوانست در زمان عرضه آن طور که شایسته بود ظاهر شود و سازنده با ساخت بسته های الحاقی مختلف سعی کرد تا ضعف های آن را بپوشاند. جبران اشتباهات و به روز رسانی های گوناگون، همگی نوید ساخت ادامه ای موفق تر می دادند. اما به نظر می رسد برای تجربه قسمت دوم دستینی باید زمان بیشتری را صبر کنیم.

بر اساس گزارشات وبسایت کوتاکو، دستینی ۲ با تاخیر مواجه شده و طبق برنامه ریزی قبلی در سپتامبر سال جاری (شهریور - مهر ۹۵) منتشر نمی شود. علت اصلی این امر، ساخت محتوای بیشتر برای قسمت اول و گسترش بیش از پیش دنیای آن است.

بانجی تاکنون در کنار بروز رسانی های گوناگون و اضافه کردن ویژگی های جدید به بازی، سه بسته الحاقی برای عنوان یاد شده عرضه کرده که به ترتیب House of Wolves ،The Dark Below و The Taken King نام دارند. برای اطلاعات بیشتر، بسته الحاقی The Taken King موفق شد تا در روز ابتدایی عرضه خود رکورد دانلود در تاریخ برند پلی استیشن را بشکند.

ساخت ادامه دستینی در نوامبر ۲۰۱۴ تایید شد. علاوه بر این، قبل از معرفی رسمی بازی گزارشاتی به دست رسید که نشان می داد استودیو مورد بحث قصد دارد پروژه جدیدش را به صورت چند قسمتی عرضه کند. خود بانجی نیز در گذشته اذعان داشت، دستینی یک پروژه ده ساله بوده و در طولانی مدت از آن پشتیبانی خواهد کرد.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato