همه چیز درباره آیفون 13
آیفون 5se با چیپست A9 در ۲۴ اسفند ماه معرفی خواهد شد

آیفون 5se با چیپست A9 در ۲۴ اسفند ماه معرفی خواهد شد

داغ ترین شایعه این روزها به آیفون ۴ اینچی و جدیدی بر می گردد که اپل تصمیم دارد آن را حدود ۲ ماه دیگر معرفی کند. ابتدا خبر رسید که این تلفن هوشمند با نام آیفون ۵se رونمایی خواهد شد و همین روز گذشته، تصویری از آن شانه به شانه ی آیفون ۵ انتشار یافت که زبان طراحی محصول مورد بحث را به ما نشان می داد.

امروز ولی باز هم اخبار تازه ای از سوی وب سایت ۹To5Mac منتشر شده و این منبع خبر می دهد که اپل تصمیم دارد آیفون یاد شده را با چیپست مجتمع A9 و چیپ حرکت سنج M9 راهی بازار کند.

اگر به خاطر داشته باشید پیش از این تصور می شد که این محصول قرار است به علت قیمت ارزان ترش، از چیپست A8 استفاده کند که در آیفون های سال ۲۰۱۴ به کار گرفته شده بود.

به نظر می رسد که به علت از راه رسیدن آیفون ۷ با چیپست A10 و چیپ M10 در سال جاری، گویا اپل می خواهد این آیفون را تا حدی به روز نگه داشته و از سخت افزار چند نسل پیش در آن استفاده نکند.

منبع مورد اشاره همچنین بیان می کند که آیفون ۴ اینچی اپل همیشه آماده خواهد بود تا اگر Siri را صدا زدید، این دستیار دیجیتالی را برایتان حاضر نماید. این قابلیتی است که اکنون صرفا در آخرین نسل از آیفون ها وجود دارد و برای مثال در آیفون ۶، صرفا در صورتی می توانید با صدای خود سیری را فعال کنید که موبایل تان به شارژر متصل باشد.

اما در نهایت اظهار می شود که اپل تصمیم دارد از سیاست تازه خود در خصوص حافظه داخلی پیروی کرده و آیفون ۵se را نیز در دو نمونه ۱۶ و ۶۴ گیگابایتی ارائه دهد. بر اساس همین گزارش، گفته می شود که اپل کنفرانس خبری خود برای معرفی این محصول را در چهاردهم مارس برابر با ۲۴ اسفند ماه برگزار می کند.

نظرات ۸
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato