جو بلفیوره، آیفون و هواداران خشمگین ویندوز موبایل در توییتر

جو بلفیوره، آیفون و هواداران خشمگین ویندوز موبایل در توییتر

جو بلفیوره (Joe Belfiore) مسئول بخش ویندوز فون در مایکروسافت امروز تصویری را از طریق توییتر خود منتشر نموه که از طریق آیفون ارسال شده است.

بلفیوره در اکتبر سال ۲۰۱۵ اعلام کرد که به مدت یک سال از مایکروسافت کناره گیری کرده و به مرخصی می رود تا به سفرهای جهانی بپردازد. اما نکته جالب اینجاست: حالا که بلفیوره مستقیما مسئول توسعه ویندوز برای تلفن های هوشمند نیست، دلیلی هم ندارد تا خود را ملزم به استفاده از یک موبایل ویندوزی ببیند.

او اکنون در ژاپن به سر می برد و ساعاتی پیش تصویری را در توییتر خود به انتشار رسانده که جدا از رنگ تازه ی موهایش، سلیقه او در مورد تلفن های هوشمند را به نمایش می کشد.

Screen-Shot-2016-01-26-at-1.46.20-PM

حالا کاربران مشتاق ویندوز فون و ویندوز ۱۰ موبایل در توییتر او را متهم به استفاده از آیفون و فراموش کردن ویندوز می کنند. بلفیوره هنوز در مورد این مسئله صحبت نکرده اما از آن زمان به بعد، چندین توییت در پاسخ به افرادی که مسائل دیگری را مطرح کرده بودند داده است.

نمی توان بلفیوره را به جهت استفاده از پلتفرم رقیب سرزنش کرد چرا که حالا خود مایکروسافت سیاست حضور در همه پلتفرم ها را در آغوش کشیده. در این میان وب سایت ورج می نویسد:

برای درک صحیح مزایا و معایب سیستم عامل هایی نظیر اندروید، iOS یا ویندوز موبایل، باید با آنها زندگی کرد. باید نقاط قوت و ضعف شان را شناخت. نمی شود با چند روز استفاده سطحی از یک دستگاه در مورد آن نظر داد. باید همه عناصر موجود در رابط کاربری را آموخت و با استفاده ای عمیق از آن، در موردش نظر داد.

گفته می شود در زمان بالمر چنین بوده که کارمندان، آیفون های خود را مخفی می کردند اما اکنون مدیر عامل جدید شرکت مایکروسافت سیاست حضور در پلتفرم های iOS و اندروید را دنبال می کند و همین حالا، بسیاری از بهترین اپلیکیشن های مایکروسافت برای آیفون عرضه شده اند.

در هر حال، شاید جو بلفیوره تصمیم دارد برای رقابت با آیفون این محصول را بهتر بشناسد و به همین دلیل حالا که در سفر است آن را به شکل روزانه مورد استفاده قرار می دهد که البته کاملا هم منطقی به نظر می رسد اما در این میان گویا کسی نمی تواند پاسخ هواداران خشمگین ویندوزی را بدهد.

ویجیاتو

نظرات ۳۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato