ال جی تایید کرده که مشکل بوت لوپ موبایل های G4 به سخت افزار آنها مربوط می شود

ال جی تایید کرده که مشکل بوت لوپ موبایل های G4 به سخت افزار آنها مربوط می شود

چندین ماه بعد از مطرح شدن گلایه های مختلف از سوی کاربران تلفن هوشمند G4 در مورد مشکل بوت لوپ دستگاه های یاد شده، این مشکل به سوژه جذابی برای بسیاری از خبرنگان تبدیل شد و تصمیم گرفتند که مساله را با خود شرکت در میان گذاشته و نظر آن را جویا شوند.

حالا این کمپانی کره ای به صورت رسمی در این رابطه اظهار نظر کرده و مطمئنا کاربران تلفن همراه G4 از شنیدن پاسخ، خوشنود خواهند شد: الجی تایید کرده است که مشکل بوت لوپ این موبایل نوعی نقص سخت افزاری است و به زودی دستگاه های معیوب را تعمیر می کند.

طبق مطالب مختلفی که روی پلتفرم های اجتماعی گوناگون و یوتوب منتشر شده، مشکل بوت لوپ تمامی مدل های منطقه ای و G4های دارای برند اپراتورها را تحت تاثیر قرار داده است.

الجی بعد از بررسی های عمیق منشاء مشکل را به «ارتباط ضعیف میان قطعات» نسبت داده و متعهد شد که این ایراد را رفع کند و در عین حال از کاربرانی که چنین مشکلی را تجربه کرده بودند نیز عذرخواهی کرده است.

در این بخش می توانید خلاصه ای از بیانیه این شرکت را مطالعه نمایید:

ال جی از مشکل بوت شدن دستگاه های G4 که به خاطر ارتباط ضعیف میان کامپوننت ها رخ داده آگاه است. مشتریانی که این مشکلات را با موبایل خود تجربه کرده اند باید با اپراتور محلی خود که دستگاه را از آن خریداری کرده اند یا نزدیک ترین مرکز خدمات الجی تماس بگیرند تا تدابیر لازم برای تعمیر موبایل آنها اتخاذ گردد.

مشتریانی هم که موبایل خود را از خرده فروش ها خریدادی کرده اند باید با مراکز خدمات الجی تماس بگیرند و در عین حال به یاد داده باشند که سیاست های ما در مورد تعمیر و تعویض قطعات فرق می کند. در هر حال الجی متعهد است که خدمات و محصولاتی با بالاترین استاندارد و کیفیت را در اختیار مشتریانش قرار دهد و به خاطر ناراحتی های به وجود آمده برای مشتریان خود عذرخواهی می کند.

اگر شما هم مشکل بوت لوپ را در موبایل G4 خود تجربه کرده اید، لازم است که با مراجعه به مراکز خدمات این شرکت نسبت به تعمیر پورت مشکل دار دستگاه خود اقدام نمایید.

الجی در بیانیه خود تایید کرده است که تلاش های اولیه برای حل این مشکل با تشخیص غلط صورت گرفته بود و به همین خاطر قطعات موبایل های معیوب به اشتباه تعویض شده بودند. توضیحات: لازم است اضافه نماییم که مشکل بوت لوپ زمانی رخ می دهد که دستگاه شما قادر به بوت شدن به شکل کامل نیست و مرتبا این فرایند را از نو شروع می کند.

نظرات ۱۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato