آیپد ایر 3 به نمایشگر 4K مجهز خواهد بود [شایعه]

آیپد ایر 3 به نمایشگر 4K مجهز خواهد بود [شایعه]

در حال حاضر، آیپد پرو در میان تمامی آیپدها بیشترین رزولوشن را با ۲۷۳۲ در ۲۰۴۸ پیکسل دارد و پس از آن، آیپد ایر ۲ و آیپد مینی ۴ با رزولوشن ۲۰۴۸ در ۱۵۳۶ پیکسل قرار دارند. با این حال، اگر شایعه اخیر حقیقت داشته باشد، آیپد ایر ۳ قرار است از همه مدل های قبلی پیشی بگیرد.

براساس گزارش یک تامین کننده قطعات تایوانی، به نظر می رسد که آیپد ایر ۳ ممکن است مجهز به یک نمایشگر ۴K، عمر باتری بهتر و ۴ گیگابایت رم باشد. نسبت به آیپد پرو، رسیدن به اولترا اچ دی یک پیشرفت بسیار بزرگ محسوب می شود که اپل برای برتر جلوه نشان دادن تبلت خود نیاز به آن دارد.

تا پیش از این، در بهترین حالت ممکن تصور بر این بود که ایر ۳ هم نمایشگری مشابه آیپد پرو داشته باشد. با چنین ابعادی، رزولوشن ۴K می تواند وضوح تصویر بسیار بالایی در اختیار کاربران قرار دهد و البته از سویی دیگر، خوراک مصرفی دستگاه را هم شدیدا افزایش دهد.

با این حال، این اولین بار است که می شنویم آیپد ایر ۳ قرار است به چنین نمایشگری مجهز شود، بنابراین شاید این اطلاعات چندان دقیق نباشد. چندی پیش نیز خبر دادیم که مراسم رونمایی از این دستگاه، همزمان با آیفون جدید، در تاریخ ۲۴ اسفند امسال خواهد بود.

ویجیاتو

نظرات ۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato