تریلر بسته الحاقی جدید Call of Duty: Black Ops 3 منتشر شد [تماشا کنید]

تریلر بسته الحاقی جدید Call of Duty: Black Ops 3 منتشر شد [تماشا کنید]

کمپانی اکتیویژن به تازگی تریلری جدید برای بسته الحاقی Awakening بازی Call of Duty Black Ops 3 منتشر کرده که بخش هایی از بخش زامبی آن به نام Der Eisendrache را به نمایش می گذارد. Der Eisendrache مرحله جدیدی در حالت زامبی بلک آپس ۳ است که گیمرها را در قلعه ای متعلق به نازی ها قرار می دهد و باید به صورت گروهی، به مبارزه با زامبی های نازی پرداخت.

بدون شک، مرحله جدید بخش زامبی تا حد زیادی یادآور سری بازی Wolfenstein است و با مشاهده تریلر آن، بیشتر به این شباهت پی خواهید برد. به کارگیری برخی از فرمول های بازی Return to Castle Wolfenstein و ادغام آن ها با مکانیک های رایج کال آو دیوتی، بدون شک ترکیبی جالب توجه پدید آورده که طرفداران را به خرید این بسته الحاقی مجاب خواهد کرد.

بازیکنان می توانند با استفاده از تجهیزات بسیار زیاد و متنوعی که در اختیار دارند، به نبرد با زامبی های نازی بروند و آن ها به اشکال مختلف نابود کنند. طبق معمول بخش زامبی بلک آپس ۳ نیز، مرحله جدید با داستان سرایی نسبی همراه خواهد بود که گرچه حرف زیادی برای گفتن ندارد اما می تواند به خوبی حرکات گیمر را توجیه کند.

بسته الحاقی Awakening علاوه بر بخش زامبی، محتویاتی به سایر بخش های بازی نیز اضافه می کند که از جمله آن ها می توان به ۴ نقشه جدید برای حالت چندنفره اشاره کرد. این بسته هنوز تاریخ عرضه دقیقی ندارد اما اکتیویژن اعلام کرده در ماه فوریه (بهمن یا اسفند) می توان منتظر آن بود.

ویجیاتو

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato