ایجاد یک گالری تصویر محدود برای نمایش به دیگران با اپلیکیشن !Stop swipin

ایجاد یک گالری تصویر محدود برای نمایش به دیگران با اپلیکیشن !Stop swipin

سوایپ کردن برای جابجایی میان تصاویر گالری، هم یک مزیت است و هم یک عیب. از یک طرف جابجایی عکس ها از این روش کار بسیار راحتی است و از طرف دیگر، همین راحتی بیش از حد باعث می شود تا وقتی موبایلتان را برای تماشای تصاویر به فرد دیگری داده اید، آنقدر به این سوایپ ادامه دهد تا تصاویری که نباید ببیند را هم ببیند.

اپلیکیشن !Stop swipin در چنین مواقعی می تواند از حریم شخصی تان در برابر این افراد محافظت کند. با این اپ می توانید از تصاویری که دیگران باید ببینند، یک گالری محدود و قابل سوایپ کردن بسازید تا مطمئن باشید افراد کنجکاو دور از چشم شما، پایشان را از محدوده ای که برایشان تعیین کرده اید فراتر نمی گذارند.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

unnamed (2)

شاید ایده !Stop swiping برای بسیاری عجیب به نظر برسد: چرا به جای استفاده از این اپ، عکس هایمان را مخفی یا قفل نکنیم؟ در پاسخ به این پرسش می توان گفت که با انجام این دو کار، باز کردن مجدد تصاویر برای کاربر کار به مراتب وقت گیر تری است تا این که فقط یکبار آنها را در یک گالری موقت و محدود به نمایش بگذارد.

بنابراین اگر با فلسفه !Stop swiping مشکلی نداشته باشید، آن را اپلیکیشنی بسیار کارآمد و مفید خواهید یافت. با ورود به اپ، کافیست روی علامت + در گوشه تصویر اشاره کنید تا قادر به انتخاب عکس هایتان برای نمایش در یک گالری محدود باشید.

وقتی که عکس ها را انتخاب کردید، با فشردن دکمه پلی آنها را در قالب یک اسلایدشوی قابل سوایپ کردن مشاهده می کنید و می توانید موبایلتان را بدون واهمه از فاش شدن تصاویر خصوصی به دست دیگران بسپارید.

!Stop swiping نه به عنوان یک اپلیکیشن دائمی، بلکه به عنوان یک چاره موقت می تواند برای جلوگیری از کنجکاوی افراد در گالری تصاویر موبایل شما بسیار مفید و موثر ظاهر شود. این اپلیکیشن را می توانید به رایگان از گوگلی پلی یا این آدرس اینترنتی دانلود کنید.

!Stop swipin
  • !Stop swipin
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Jayen
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۲.۱ مگابایت
دانلود

گوگل‌پلی

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato