بازی This War of Mine: The Little Ones برای کنسول های نسل هشتم عرضه شد [تماشا کنید]

استودیوی 11 Bit به تازگی بسته الحاقی جدیدی برای عنوان تحسین شده This War of Mine خود تحت عنوان The Little Ones عرضه کرده که محتویات جدیدی به بخش داستانی و گیم پلی بازی می افزاید.

بازی This War of Mine روایت زندگی روزمره افرادی است که به دلیل وقوع جنگ های مختلف، دچار مشکلات فراوان شده اند و در زیر سایه سنگین جنگ، به زندگی مشقت بار خود ادامه می دهند. بسته الحاقی جدید The Little Ones قرار است با اضافه کردن چند کاراکتر کودک و خردسال، جنگ و تلاش برای بقا را از دید این انسان های معصوم به تصویر کشد.

This War of Mine پیرو سیک استراتژی دو بعدی است و از گیمر می خواهد که با به دست گرفتن کنترل چند کاراکتر مختلف، بقای آن ها را در محیط خشن بازی تضمین کند. وقایع داستانی بازی مورد بحث نیز، با الهام از محاصره سارایوو، پایتخت بوسنی، در سال های 1992 الی 1996 شکل گرفته است.

بسته الحاقی This War of Mine: The Little Ones در حال حاضر با قیمت 30 دلار و به صورت دیجیتالی روی پلتفرم های اکس باکس وان و پلی استیشن 4 در دسترس قرار گرفته؛ اما تکلیف نسخه های دیگر بازی کماکان نامشخص مانده است. در پایین می توانید تریلر رسمی این بسته الحاقی را مشاهده کنید:

ویجیاتو

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟