لنوو در تابستان از موبایل های «خلاقانه و جذاب» خود با برند موتورولا رونمائی خواهد کرد

لنوو در تابستان از موبایل های «خلاقانه و جذاب» خود با برند موتورولا رونمائی خواهد کرد

مدیر عامل لنوو یعنی «یوآنکینگ یانگ» وظیفه بسیار دشواری به عهده دارد از یک طرف بازار خرید و فروش کامپیوترها کساد شده و از طرفی در فضای رقابتی موبایل ها هم نیز به دلیل تنوع بیش از حد محصولات و برندهای متعددی که وجود دارند، نمی توان به راحتی خود را در دل کاربران جا نمود.

اما با تمامی این مصائب، «یانگ» همچنان خوش بین است و نگاه مثبتی به آینده دارد. او در صحبت های هفته گذشته خود اعلام نموده بود امیدوار است کاربران تلفن های هوشمند دوباره به استفاده از پی سی که دستگاه هایی قدرتمند تر و با امکانات بیشتر هستند، روی بیاورند.

این اظهار امیدواری در حالیست که فروش کامپیوترها در سال های گذشته با کاهش چشمگیری مواجه بوده اند، به طوری که در سال ۲۰۱۵ میلادی کمترین آمار فروش از سال ۲۰۰۷ تا کنون ثبت شده و با این تفاسیر هیچ امیدی به رونق دوباره آن وجود ندارد و آن طور که مشخص است، این روند نزولی همچنان نیز ادامه خواهد داشت.

در حوزه اسمارت فون ها هم کمپانی چینی مورد بحث با اینکه در سال گذشته با کاهش تقاضا مواجه شده بود و از میزان ۹۲.۷ میلیون دستگاهی در سال ۲۰۱۴ به ۷۳.۹ میلیون دستگاه در سال ۲۰۱۵ میلادی رسید، اما همچنان به رشد خود امیدوار است و از تلاش دست برنداشته.

باید گفت برخلاف شایعات موجود، لنوو بیشتر تمرکز خود را روی توسعه و رشد برند موتورولا، به ویژه در کشور آمریکا گذاشته و پیرو همین امر در نظر دارد در نیمه تابستان سال آتی از اسمارت فون های جدیدی پرده برداری نماید. به ادعای شرکت سازنده، این محصولات «بسیار خلاقانه و کاملا جذاب» خواهند بود.

بد نیست یادآوری نمائیم که موبایل های Moto X Style و Moto X Play هر دو در ۲۸ جولای سال گذشته معرفی گشتند و از این رو چندان بعید به نظر نمی رسد که محصولاتی که «یانگ» از آنها یاد نموده نسل چهارم خانواده Moto X باشند. او همچنین ادعا نموده کمپانی اپل توان این را نخواهد داشت که بیشتر از ۵۰ درصد از سهم بازار آمریکا را به خود اختصاص دهد و از این رو آنها می توانند با محصولات تازه ی خود توجه کاربران آمریکایی را دوباره به خود جلب نمایند.

در آخر هم شاید بتوان شایعه ای که در پائیز منتشر شده بود را نگاهی اجمالی به محصولی دانست که قرار است در اواسط تابستان روانه بازار شود. بر اساس تصاویر این دیوایس، موبایل آتی موتورولا-لنوو با بدنه ای تمام فلزی همراه خواهد بود.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato