دیجیتال فاندری از برتری نسبی نسخه PS4 بازی The Division خبر می دهد

دیجیتال فاندری از برتری نسبی نسخه PS4 بازی The Division خبر می دهد

بالاخره نسخه بتای The Division در دسترس کاربران قرار گرفت تا پیش از عرضه رسمی بازی بتوانیم نگاهی به آن داشته باشیم. یوبیسافت که سابقه خوشی در نمایش بازی های پر زرق و برق دارد، در زمان عرضه چندان مطمئن ظاهر نشده.

از Assassin's Creed Unity گرفته تا واچ داگز، همگی نمونه های شکست در ارائه آنچه نمایش داده شده بود هستند. The Division اما تا اینجای کار بسیار قدرتمند ظاهر شده. گویا این بازی را می توان پاسخ تام کلنسی فقید، به دستینی بانجی نام نهاد.

به هر روی، گرافیک نسخه ی بتای The Division از آنچه که در نمایشگاه E3 سال ۲۰۱۳ به نمایش درآمده بود قطعا ضعیف تر است، آن زمان هنوز خبری از پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان نبود و تقریبا دیدن چنین تصاویری به اندازه کافی غیر قابل باور بود.

اما حالا نسخه ی بتا روی هر سه پلتفرم پی سی، اکس باکس وان و پلی استیشن ۴ قابل اجرا است. طبیعتا پی سی گیمرها می توانند با یک کارت گرافیک قدرتمند، The Division را به صورت ۶۰ فریم هم اجرا کنند اما در کنسول، تعداد فریم روی ۳۰ قفل شده.

تقریبا هر دو کنسول عملکردی عالی دارند و هیچ مشکل بزرگ گرافیکی دیده نمی شود اما نسخه اکس باکس وان در برخی مواقع دچار افت فریم نه چندان قابل توجهی می شود. ویدیوی زیر را تماشا کنید و خود به قضاوت بنشینید.

نظرات ۷
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato