تست سقوط دیجیاتو: LG V10

سری موبایل های G برای شرکت ال جی با فراز و نشیب های بسیاری همراه بودند. این خانواده به لطف طراحی متفاوتشان توانستند نام LG را در صنعت موبایل بیش از هر زمان دیگری مطرح کنند، اما در عین حال بنابر دلایل مختلف هرگز موفق نشدند سودی که باید و شاید را روانه حساب های شرکت کره ای سازند.

بر همین اساس LG تصمیم گرفت تا در سال ۲۰۱۵، پرچمداری کاملا جدید را روانه بازار سازد؛ در شرایطی که G4 همچنان در تقلای جذب مشتری به سر می برد، V10 به بازار آمد تا توجه کاربرانی با سلیقه متفاوت را به خود جلب نماید.

ال جی با معرفی V10 (بررسی دیجیاتو) نشان داد که می تواند خارج از چارچوب های همیشگی خود فکر کند و قادر است با افزودن قابلیت هایی جذاب به موبایل هایش، نگاه ها را به خود خیره نماید. V10 با نمایشگر دوگانه و قابلیت های ریز و درشت دیگر، خیلی سریع به سوگولی جدید ال جی تبدیل شد و کاری کرد که شکست G4 در بازار تا حدی به دست فراموشی سپرده شود.

در کنار تمام این قابلیت ها، استحکام بالا یکی از مواردی است که ال جی تلاش کرده تا آن را در V10 رعایت نماید. ما نیز بر همین اساس تصمیم گرفتیم تا جدیدترین تست سقوط را با این محصول انجام دهیم؛ محصولی که به ادعای ال جی، از استانداردهای نظامی بهره می برد و استحکام بالا یکی از برگ های برنده اش به شمار می شود.

بدون هیچ توضیح اضافه ای از شما دعوت می کنیم تا تست سقوط LG V10 را در ادامه تماشا نمایید.

شما همچنین می توانید نسخه 1080p این ویدیو را در کانال Youtube دیجیاتو مشاهده کنید.

موبایلت

نظرات ۴۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟