تاریخ انتشار بازی مستقل Superhot مشخص شد

تاریخ انتشار بازی مستقل Superhot مشخص شد

بنابر اعلام رسمی استودیوی Superhot Team، بازی مستقل و متفاوت Superhot اواخر ماه جاری میلادی برای پلتفرم پی سی عرضه خواهد شد؛ در همین حال، عرضه نسخه اکس باکس وان بازی مورد بحث نیز به ماه آتی میلادی موکول شده است.

بازی Superhot برای اولین بار در همایش ۷ روزه FPS Game Jam به نمایش درآمد و از آن روز به بعد، توجه بسیاری از گیمرها را به خود جلب نمود. بعد از این موفقیت، Superhot در وب سایت کیک استارتر گرفت و در مدت زمان کوتاهی، سرمایه مورد نیاز برای ساخت و توسعه آن به دست آمد.

Superhot از یک قانون ساده پیروی می کند؛ زمان تنها موقعی به حرکت در می آید که گیمر نیز در حال حرکت باشد. همن مکانیک ساده، جذابیتی وصف ناپذیر به بازی بخشیده که حتی حرفه ای ترین گیمرها را نیز به چالش می کشد. در همین حال، بازیکن باید با استفاده از منابع موجود در محیط، به مبارزه با دشمنان بپردازد. سازندگان بازی اعلام کرده اند که هیچ سلاح خاصی در اختیار گیمر گذاشته نمی شود و وی باید با استفاده از امکانات محیط، دشمنان را نابود کرده و سلاح های آنان را بردارد.

بازی Superhot قرار است که ۲۵ فوریه (برابر با ۶ اسفندماه) برای پلتفرم پی سی، مک و لینوکس عرضه شود. همانطور که گفته شد نیز، عرضه نسخه اکس باکس وان به ماه آتی موکول شده و هنوز تاریخ انتشار دقیقی ندارد. اگر می خواهید که با بازی مورد بحث بیشتر آشنا شوید، می توانید تریلر آن را در پایین تماشا کرده و یا از طریق این لینک، بخش هایی کوتاه از گیم پلی را تجربه کنید.

ویجیاتو

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato