هیوندای النترا جدید 200 اسبی شد؛ تکامل تکنولوژیک به سبک هیوندای

هیوندای النترا جدید 200 اسبی شد؛ تکامل تکنولوژیک به سبک هیوندای

ششمین نسل از هیوندای النترا که در بعضی بازارها با نام آوانته حضور دارد، اخیرا معرفی شده است و بعد از موفقیت شگرف نسل پنجم این خودرو در بازار های جهانی و به خصوص بازار آمریکا، شاهد عرضه مدل های جالب تری از این سدان ارزان قیمت در جهان هستم.

هیوندای النترا نسل پنجم در کشورمان نیز فروش خارق العاده ای را تجربه کرد و حتی با پیشی گرفتن از تویوتا کرولا به عنوان سردمدار سدان های اقتصادی این بخش از بازار، موفق به درخشش در بازار سدان های ۱۰۰ الی ۱۲۰ میلیون تومانی شد.

ELENTRA-7

طراحی ظاهری نزدیک به مدل های گران قیمت تر هیوندای - به خصوص سوناتا YF- مشخصات فنی مناسب، فضای داخلی کارآمد برای استفاده درون شهری و خانوادگی و استایل جذاب کوپه مانند را باید از شاخصه های متمایز النترا نسل پنجم برای موفقیت در بازار داخلی عنوان کرد.

ELENTRA-12

حالا نسل ششم این خودرو با مجموعه از پیشرانه های متفاوت و طراحی دگرگون شده نسبت به نمونه های قبلی در بازار جهانی معرفی شده و احتمالا در ماه های آینده به ایران نیز خواهد رسید.

ELENTRA-10

فرم کوپه مانند بدنه به لطف انحنای سقف حفظ شده است، اما طراحی ظاهری خودرو با توجه به جلوپنجره متفاوت و چراغ های ذوزنقه ای جدید هیوندای، جذابیت و دلربایی نسل پیش را به بیننده القا نمی کند.

ELENTRA-11

با این وجود باید گفت که النترای جدید از نظر مشخصات فنی یک سر و گردن نسبت به مدل قبلی بهتر شده است و حالا با طیف جالبی از پیشرانه های قدرتمند و کم مصرف عرضه می شود.

ELENTRA-9

یک موتور ۲.۰ لیتری با ۱۴۷ اسب بخار قدرت، احتمالا نیرو بخش این خودرو در بازار ایران خواهد بود اما برای مشتریان خوش شانس تر در سایر کشورها، یک موتور ۱.۴ لیتری توربو با قدرت ۱۲۸ اسب بخار هم تحت عنوان نمونه اقتصادی (ECO) عرضه می شود.

ELENTRA-5

همچنین مدل النترا اسپرت با موتور ۱.۶ لیتری توربو، ۲۰۰ اسب بخار را راهی گیربکس شش سرعته دستی یا شش سرعته دوبل کلاچ (آپشن) می کند.

ELENTRA-3

با این حساب النترا اسپرت می تواند نقش یک سدان ارزان قیمت با کاراکتر اسپرت را بازی کند، هرچند واردات این مدل به بازار ایران اندکی بعید به نظر می رسد اما باید منتظر ماند و دید که مدل نسل جدید می تواند موفقیت مدل قبلی را در بازار تکرار کند یا با قیمت گذاری و عرضه نامناسب به سرنوشت سوناتا ۲۰۱۵ دچار خواهد شد.

ELENTRA-2

قیمت پایه این خودرو در بازار آمریکا ۱۷۹۵۰ دلار تعیین شده که حتی اندکی از نسل قبلی کمتر است.

ELENTRA-8

نظرات ۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato