گزارش مالی HTC از سه ماهه چهارم ۲۰۱۵: زیان خالص ۱۰۱ میلیون دلاری

گزارش مالی HTC از سه ماهه چهارم ۲۰۱۵: زیان خالص ۱۰۱ میلیون دلاری

در ادامه ارائه گزارشات مالی از سوی کمپانی های مختلف، امروز شرکت تایوانی اچ تی سی هم گزارش مالی خود را منتشر کرد و عنوان نمود که جمع درآمدهایش در سه ماهه نهایی سال ۲۰۱۵ برابر با ۷۶۶ میلیون دلار بوده که کسب چنین درآمدی، در نهایت زیان خالص ۱۰۱ میلیون دلاری را در بر داشته است.

در سه ماهه نهایی سال ۲۰۱۴ این شرکت تایوانی قادر شد تا سود خالصی بسیار اندک و معادل ۱۴.۷ میلیون دلار برای خود کنار بگذارد اما در دوره سه ماهه اخیر با زیانی ۱۰۱ میلیون دلاری مواجه شده است.

در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۵ این شرکت گزارش داد که زیان خالصی معادل ۱۳۹ میلیون دلار داشته و در دوره دوم نیز، زیان خالص اش به ۲۵۲ میلیون دلار رسید. در نتیجه می توان گفت که با توجه به عملکرد مالی اچ تی سی در ۹ ماه اخیر، شرایط مالی این شرکت کم کم در حال بهبود بوده و زیان آن نیز در حال کاهش یافتن است.

«چیالین چانگ» (Chialin Chang) مدیر ارشد امور مالی طی کنفرانس کوچکی که برای اظهار گزارش مالی ترتیب داده شده بود، صادقانه عنوان نمود که فروش پرچمدار سال گذشته این شرکت موسوم به One M9 مطلوب نبوده و کمتر از انتظارات برند مورد بحث بوده است. با این حال اچ تی سی اشاره می کند که به فروش بالاتر محصولات بعدی امیدوار است.

در این میان باید اظهار داشت که HTC تاکید بسیار زیادی بر آینده شرکتش در زمینه واقعیت مجازی دارد و در ماه های آتی اولین هدست مجازی خود را برای استفاده همه کاربران عرضه خواهد کرد.

ویجیاتو

نظرات ۱۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato