همه چیز درباره آیفون 13
یکی از کارمندان گوگل آینه ای هوشمند برای خانه اش ساخته است

یکی از کارمندان گوگل آینه ای هوشمند برای خانه اش ساخته است

Google Now یکی از بهترین قابلیت های موجود در پلتفرم نرم افزاری اندروید است؛ دستیاری دیجیتالی که پیش از آنکه بخواهید بسیاری از اطلاعات مورد نیاز مختلف را در خدمت تان قرار می دهد.

حال یکی از کارمندان گوگل موفق شده یک آینه هوشمند توسعه داده و آن را به گوگل ناو مجهز نماید. آقای «Max Braun» در وب سایت مدیوم خبر می دهد که توانسته برای سرویس بهداشتی منزل اش یک آینه هوشمند توسعه دهد؛ آینه ای که می تواند اطلاعات مهم نظیر شرایط آب و هوایی، تاریخ و زمان، خبر های مهم را به اطلاع اش برساند.

وی در وب سایت مدیوم می نویسد: «آینه ای دو طرفه، پنل نمایشگر، برد کنترل و البته چندین قطعه دیگر را سفارش دادم. پنل نمایشگر صرفا چند میلیمتر ضخامت دارد و در بین آینه دوطرفه جای گرفته است.»

رابط کاربری این آینه اکنون بیش از اندازه ساده است اما اطلاعات مهمی را نمایش می دهد. توسعه دهنده این آینه خبر می دهد که در آینده تصمیم دارد کارت های دیگر گوگل ناو در کنار قابلیت دیدن ترافیک مسیر و یادآورها را به آن اضافه کند.

در حال حاضر این آینه صرفا در حد یک نمونه اولیه باقی مانده اما آقای براون خبر می دهد که در آینده نمونه ای هوشمندتر از نسخه کنونی را برای خود توسعه خواهد داد.

1-k31CzsZOtqA89PBVNN5zWA-w600

1--jO0G8VGARZqlA5Pf70S_A-w600

1-2WNzZ7xDrAfOIbNLQaVZVQ-w600

1-Mr98gx75cau7dt06hrW3Aw-w600

1-hw0Lo3qKjSPuWqTIm3j3sQ-w600

نظرات ۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato