قاب محافظ جدیدی که 8500 میلی آمپر به باتری گلکسی نوت 5 و گلکسی اس 6 اج می افزاید

قاب محافظ جدیدی که 8500 میلی آمپر به باتری گلکسی نوت 5 و گلکسی اس 6 اج می افزاید

دو موبایل هوشمند گلکسی نوت ۵ و گلکسی اس ۶ اج سامسونگ، در بازه زمانی یکسانی در سال گذشته عرضه شدند و به همین سبب، قابلیت های مشابهی نظیر باتری ۳۰۰۰ میلی آمپری داشتند. باتری این دو موبایل هوشمند، اگرچه قابل تعویض نیست اما پایداری زیادی دارد و البته با سرعت بالایی شارژ می شود.

با این حال اگر هنوز از عمر باتری این دو محصول راضی نیستید، شاید قاب های محافظ جدید کمپانی ZeroLemon رضایت تان را جلب کند. دو قاب جدید، هر کدام یک باتری با ظرفیت ۸۵۰۰ میلی آمپر در خود جای داده اند که تقریبا سه برابر بیشتر از باتری های نوت ۵ و گلکسی اس ۶ اج است.

New-ZeroLemon-8500-mAh-battery-cases-for-Samsung-Galaxy-Note-5-and-Galaxy-S6-edge1

بنابراین می توان انتظار داشت که با یک بار شارژ موبایل و قاب آن، باتری چیزی نزدیک به سه روز دوام داشته باشد. مطمئنا نیازی به اشاره نیست که این قاب ها، بسیار سنگین بوده و چیزی نزدیک به ۲۱۸ گرم و ۲۱ میلی متر به وزن و قطر موبایل می افزایند. از سوی دیگر، نوت ۴ و اس ۶ اج شاید داخل این قاب ها چندان نمای زیبایی نداشته باشند، اما اگر به باتری اضافه نیازمند باشید، این مشکل چندان آزاردهنده نخواهد بود.

قاب باتری ۸۵۰۰ میلی آمپری ZeroLemon، هم چنین به یک پورت اضافه برای شارژ دستگاه های دیگر نیز مجهز است و یک چراغ LED در آن تعبیه شده تا به صورت دائمی از میزان شارژ باقی مانده باخبر باشید. این قاب ها در حال حاضر با قیمت ۵۹.۹۹ دلار به بازار عرضه شده اند.

نظرات ۱۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato