لانچر Marshmallow Concept سونی برای کلیه گجت های مبتنی بر اندروید 5.1.1 پورت شد

لانچر Marshmallow Concept سونی برای کلیه گجت های مبتنی بر اندروید 5.1.1 پورت شد

نرم افزار Concept for Marshmallow سونی، تاکنون قابلیت های جالبی را به گجت های خانواده اکسپریای این شرکت آورده که شاید یکی از محبوب ترین آنها، لانچر قابل شخصی سازی اش باشد؛ لانچری که امکاناتی فراتر از گزینه های پیش فرض سونی را در اختیار کاربرانش قرار می دهد.

خوشبختانه از امروز این لانچر برای کلیه دستگاه های مبتنی بر اندروید آبنبات چوبی (۵.۱.۱) و به لطف چند تن از توسعه دهندگان انجمن های XDA پورت شده، بنابراین تعداد بیشتری از کاربران اندروید شانس تجربه آن را خواهند داشت.

هر دستگاه مبتنی بر اندروید ۵.۱.۱ به بالا حالا می تواند این محصول نرم افزاری که "xMarshmallow Concept Launcher" نام دارد را تجربه کند. نسخه بتای این لانچر با موفقیت روی گجت های اکسپریا Z1، Z2، Z3 و Z5 اجرا شده و به احتمال زیاد، بدون مشکل در دستگاه های دیگر هم اجرا خواهد شد. البته برای این موضوع هیچ گونه تضمینی وجود ندارد.

برای تست نسخه بتا نیازی نیست که موبایل تان را روت کرده باشید، اما لانچر مورد بحث نسخه دومی هم دارد که روی دستگاه های مبتنی بر اندروید ۵.۰ و جدیدتر نصب شده و الزاما نیازمند دسترسی روت است.

این لانچر از تنظیمات کاملی برای شخصی سازی انیمیشن، داک و آیکن ها بهره می برد و اگر خواستار تغییر و تحول صفحه خانه تان در آن باشید، می توانید با مراجعه به گوگل پلی پکیج های دلخواه آیکن تان را دانلود و روی آن نصب نمایید.

اگر خواستار تست این لانچر سبک و جذاب هستید، می توانید فایل APK آن را از این لینک دریافت کنید.

نظرات ۱۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato