اپل برنامه تعمیر کارت گرافیک معیوب مک پرو های خود را آغاز کرده است

در صورتی که از کاربران مک پروهای مدل اواخر ۲۰۱۳ هستید، لازم است خبر ناخوشایندی را به اطلاع شما برسانیم. بر اساس گزارش های دریافتی توسط سایت MacRumors، مک پرو های خارج شده از خط تولید در این بازه زمانی به مشکل کارت گرافیک دچار هستند و اپل به همین دلیل برنامه تعمیر این کامپیوترها را آغاز کرده است.

بر اساس اطلاعات موجود در این گزارش، کارت گرافیک مک پرو های ساخته شده در بازه ۸ فوریه ۲۰۱۵ تا ۱۱ آوریل ۲۰۱۵ از مشکلی رنج می برد که امکان دارد به خرابی تصویر، هنگ سیستم، ریستارت ناگهانی، مشکل در بوت و عدم پخش تصویر منجر گردد.

با مراجعه به بخش پشتیبانی در وب سایت اپل مشاهده خواهید کرد که مشکلات یاد شده چندان هم نادر نیستند و گزارش های متعددی از خریداران این محصولات در این زمینه روی سایت شرکت ساکن کوپرتینو به ثبت رسیده است.

در صورتی که چنین مشکلاتی را تجربه نکرده باشید، می توان گفت که دستگاه شما در زمره نمونه های سالم قرار می گیرد، اما در غیر این صورت لازم است بدانید که اپل این موضوع را اعلام عمومی نکرده و به شکل خصوصی تلاش خواهد کرد تا با خریداران مک پرو های ساخته شده در این بازه زمانی تماس حاصل نماید.

Mobit

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟