رندر تازه منتشر شده از آیفون 7 و نمایش امکانات کاملا جدید برای آن

رندر تازه منتشر شده از آیفون 7 و نمایش امکانات کاملا جدید برای آن

با نزدیک شدن به زمان برگزاری کنفرانس خبری اپل و معرفی آیفون جدید، موج شایعات نیز در مورد این دستگاه و امکاناتش بیشتر می شود. امروز نیز خبر تازه ای در این رابطه از چین به بیرون درز کرده و در ادامه جزئیاتی در کُره به آن اضافه گردیده است.

رندری که از آیفون ۷ منتشر شده نشان می دهد که امکانات تازه ای به این موبایل اضافه خواهد گردید و علاوه بر این، از مواد تازه ای در ساخت آن بهره گرفته می شود. هرچند که بهتر است کمی با دیده تردید به این تصویر نگاه شود، اما بسیاری انتظار دارند که آیفون جدید نسبت به مدل های ارائه شده در سال ۲۰۱۵ دستخوش تغییرات زیادی به لحاظ طراحی شود.

از میان تغییراتی که با در نظر داشتن رندرهای منتشر شده روی آیفون ۷ اعمال گردیده می توان به استفاده از پنل Super AMOLED برای این موبایل اشاره کرد. اگر این خبر صحت داشته باشد، قطعا باعث شگفتی بسیاری خواهد شد، چراکه بر پایه خبرهای منتشر شده قبلی این شرکت تا سال ۲۰۱۸ قصد استفاده از نمایشگر AMOLED را نداشت.

مینگ چی کو تحلیلگر ارشد شرکت KGI Securities نیز پیشتر اعلام کرده بود که تا سال ۲۰۱۹ اپل از این نوع نمایشگر در آیفون های تولیدی خود استفاده نخواهد کرد و همانطور که تایید خواهید کرد، این تحلیلگر بیشتر به خاطر انتشار خبرهای موثق در مورد شرکت مورد بحث شهرت دارد.

تغییر دیگر به پنل پشتی این تلفن هوشمند مربوط می شود که ظاهرا این بار از جنس سرامیک است و البته حذف خطوط مربوط به آنتن از روی بدنه دستگاه. خطوط مربوط به آنتن که روی دستگاه های آیفون وجود دارند طرفداران زیادی ندارند و بسیاری از کاربران این تلفن هوشمند آن را مشخصه ای زنانه قلمداد می کنند.

اگر خاطرتان باشد، هفته گذشته نیز گزارش جداگانه ای در این رابطه منتشر شد که در آن آمده بود، خطوط مربوط به آنتن از روی بدنه آیفون ۷ حذف خواهد شد.

در رندر جدید همچنین خبری از فیش ۳.۵ میلیمتر هدفون نیست و ظاهرا اپل در نظر دارد که سرعت Touch ID را هم در آن بهبود ببخشد. همچنین گفته شده که شرکت مورد بحث از فلز تازه ای برای ساخت فریم کلی دستگاه استفاده خواهد کرد و تغییراتی را هم در تاچ آی دی اعمال می کند.

دوربین اصلی این موبایل همچنان ۱۲ مگاپیکسلی است و باتری آن به خاطر بهره مندی از نوعی تکنولوژی شارژ سریع زودتر از قبل پر خواهد شد. و برای نخستین بار، آیفون رسما به عنوان یک محصول ضد آب معرفی خواهد شد.

با در نظر داشتن اینکه رندر به نمایش درآمده در این صفحه کلیه امکانات شایعه شده را در خود دارد نباید انتظار داشت که محصول نهایی معرفی شده از سوی اپل دقیقا با آن همخوانی داشته باشد.

روی هم رفته اما، هفت ماهی تا زمان معرفی این موبایل باقی مانده است و شاید بهتر باشد اندکی صبور باشیم.

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato