حکایت مضحک بتسدا و طرفدار ناراضی؛ دیسک ها را بشکن و عکس بگیر

حکایت مضحک بتسدا و طرفدار ناراضی؛ دیسک ها را بشکن و عکس بگیر

پال واتسون، یکی از مسئولین امور تبلیغات وبسایت یوروگیمر است و به اعتراف همکارانش، شخصیتی بسیار دوست داشتنی دارد. حالا تصور کنید، شخصی به مهربانی پال مجبور شود چکش به دست، به جان دیسک های موسیقی بازی مورد علاقه اش بیافتد.

ماجرا از این قرار است که پال، از عاشقان Fallout 3 است و نسخه محدود و ۱۲۵ دلاری موسیقی های آن را خریداری می کند اما متوجه تاب برداشتن یکی از دیسک های موسیقی شده و بدین منظور با پشتیبانی شرکت بتسدا، ناشر و توسعه دهنده بازی تماس برقرار می کند.

در پاسخ، چنین متنی برای وی ارسال می شود:

سلام پال، تو فقط نشان دادی که یکی از دیسک ها آسیب دیده، بنابراین به ازای یک دیسک مبلغ را به تو پس خواهیم داد. اگر دیسک های دیگر هم آسیب دیده اند، لطفا تصویرشان را بفرست. با این حال، اگر آسیب ندیده اند و تو مبلغ کامل را می خواهی پس بگیری، لطفا مراتب زیر را اجرا کن:

دیسک های دیگر را از بین ببر

عکس دیسک های آسیب دیده را بفرست

به محض اینکه تصاویر را دریافت کنم، مشتاقانه مبلغ را باز پس خواهیم داد. متشکرم و روز خوبی برایت آرزو دارم.

بنابراین یک راه بیشتر برای پال باقی نمی ماند:

jpg (1)

خوشبختانه پس از این اتفاق، پال موفق شد تا ۱۲۵ دلار خود را پس بگیرد. اما آیا چنین عملی واقعا لازم بود؟ پشتیبانی بتسدا قادر نبود تا صرفا یک دیسک جایگزین برای وی ارسال کند؟ بتسدا پس از نشر این خبر به یوروگیمر گفت که دنبال این ماجرا هستند، چرا که قرار نیست دیگر مشتریان تجربه مشابهی را داشته باشند.

Capture
خُب، تجربه من از پشتیبانی بتسدا نتیجه کاملا هولناکی به همراه داشت.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato