معرفی Z Camera؛ یک ویرایشگر عکس همه فن حریف

معرفی Z Camera؛ یک ویرایشگر عکس همه فن حریف

برای یافتن یک اپلیکیشن ویرایشگر عکس ایده آل، کار سختی در پیش ندارید. گوگل پلی و اپ استور میزبان تعداد بی شماری از این اپلیکیشن هاست که می توانند از تصاویر خام و پر از نقص گرفته شده با موبایل، شاهکارهای هنری بیافرینند.

در این دریای بی کران ویرایشگرهای تصویر اما نمونه هایی هستند که بیش از سایرین، در میان کاربران به محبوبیت رسیده اند. Z Camera را هم می توان جز دسته ویرایشگرهای ممتاز دانست، اپلیکیشنی که با بیش از ۱۰ میلیون بار دانلود از گوگل پلی، هم اکنون یکی از محبوب ترین اپ های ویرایشگر تصویر دنیاست. اما علت این استقبال پر شور چه می تواند باشد؟

Z Camera 2

شاید سادگی کار با Z Camera را بتوانیم علت اصلی این استقبال قلمداد کنیم، هر چند که اپ مورد بحث از لحاظ امکانات هم مثال زدنی است. با ورود به Z Camera، می توانید در لحظه و به همراه فیلترهای زنده، عکس و ویدئو بگیرید، و یک سوایپ ساده (به سبک اینستاگرام) برای سوئیچ میان این دو حالت کفایت می کند.

اما بخش هیجان انگیز و دلچسب اپلیکیشن مربوط به ادیتور آن است، جایی که عکس ها را می توانید با افزودن فیلترهای فراوان، اموجی ها، متن، نقاشی و ... از این رو به آن رو کنید.

Z Camera به غیر از فیلترهای زنده برای عکاسی و فیلمبرداری، یک فیلتر استور به روز هم دارد که هر هفته چند فیلتر جدید به آن اضافه می شود که می توانید آنها را برای گسترش کالکشن فیلترهای اپ، دانلود کنید.

به غیر از فیلترها که نقطه قوت اپلیکیشن هستند، افکت هایی همچون Tilt Shift، HDR در کنار تنظیماتی کامل برای کادر، رنگ و شفافیت هم در Z Camera یافت می شوند تا کیفیت عکس هایتان را به کمک آنها به طرز قابل توجهی ارتقا دهید.

مضاف بر قابلیت های روتین ویرایش تصویر، Z Camera یک گالری خصوصی هم دارد تا بتوانید از عکس های خصوصی تان در محیطی امن محافظت کرده و به اپلیکیشن های دیگر احتیاجی نداشته باشید. توضیح بیشتر، گزافه گویی است. خودتان Z Camera را امتحان کنید و از ویرایش عکس هایتان با آن لذت ببرید.

Z Camera
  • Z Camera
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Zero Team
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۷.۶ / ۱۱.۳ مگابایت
دانلود

اپ‌استور


گوگل‌پلی


کافه‌بازار

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato