اپلیکیشن اندرویدی 1Password اکنون از حسگر تشخیص اثر انگشت پشتیبانی می کند

اپلیکیشن اندرویدی 1Password اکنون از حسگر تشخیص اثر انگشت پشتیبانی می کند

مدت هاست که کاربران اندروید منتظر نسخه جدید اپلیکیشن ۱Password هستند و امروز این امر محقق گشت.

در نسخه ی جدید، طراحی ظاهری برنامه ی یاد شده تغییر کرده و با طراحی متریال گوگل نونوار شده اما از آن مهم تر، امکاناتی جدید و بسیار کاربردی همانند پشتیبانی از حسگر تشخیص اثر انگشت به آن افزوده گشته که بدون شک مورد توجه افراد زیادی قرار خواهد گرفت.

اگر از کاربران این اپ باشید مسلما می دانید که چرا قابلیت جدید یاد شده تا این اندازه خوشایند و حتی می توان گفت ضروری است: زیرا وارد نمودن رمز های عبور طولانی در موبایل کار چندان آسانی نیست و با وجود چنین امکانی، دیگر قادر خواهید بود به راحتی و به واسطه پشتیبانی از اسکنر مورد بحث وارد برنامه ها و سرویس های مورد نظر خود شوید.

البته باید یادآوری نمائیم که این ویژگی فقط از موبایل هایی که از حسگر تشخیص اثر انگشت روی اندروید مارشملو بهره مند هستند، پشتیبانی می کند و باقی نسخه های اندروید یا نرم افزارهای تشخیص اثر انگشت امکان بهره گیری از آن را نخواهند داشت.

در حال حاضر نسخه ی جدید ۱Password در پلی استور موجود است و همچنین بد نیست بدانید به واسطه ی این آپدیت کاربران قادر خواهند بود در صورت فعالیت های تیمی یک پسور را بین اعضای گروه به اشتراک بگذارند.

اگر تاکنون این اپلیکیشن را روی اسمارت فون خود نصب نکرده اید، بد نیست آن را آزمایش نمائید زیرا این برنامه به صورت خودکار رمزهای عبور بسیار قوی و غیر قابل هک برای تمامی سرویس هایی که استفاده می کنید، تولید و ذخیره می نماید.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato