راکت لیگ هفته آینده برای اکس باکس وان عرضه می شود

راکت لیگ هفته آینده برای اکس باکس وان عرضه می شود

راکت لیگ سال گذشته برای پی سی و پلی استیشن ۴ عرضه شد و به لطف رایگان بودن برای کاربران پلی استیشن پلاس، موفقیت های بسیاری کسب کرد. در ابتدا هدفی برای توسعه نسخه اکس باکس وان وجود نداشت اما در ماه دسامبر ۲۰۱۵ سازندگان بازی همکاری شان با مایکروسافت را اعلام نمودند.

Psyonix، مایکروسافت و Panic Button (استودیویی که پورت نسخه اکس باکس وان را به عهده گرفته)، امروز تاریخ عرضه بازی را ۱۷ فوریه برابر با ۲۸ بهمن اعلام کردند. اگرچه کاربران این کنسول مدت زمان بیشتری منتظر ماندند اما حالا محتوای بیشتری در اختیارشان قرار دارد.

یک سری آیتم اختصاصی، با تاثیرپذیری از بازی های انحصاری مایکروسافت نیز توسعه یافته. برای مثال، ماشین های جنگی هیلو و Gears of War، یا برخی آیتم های عجیب و غریب از Sunset Overdrive. این ها محتوای اضافه است که کاربران اکس باکس وان به رایگان دریافت می کنند.

در همین حال می توانید بررسی دیجیاتو از این بازی را هم مطالعه کنید. راکت لیگ موفق شد تا در مراسم The Game Awards 2015 جوایز بهترین بازی مستقل و بهترین بازی ورزشی/رانندگی را از هیئت داوران دریافت نماید. اما با این حال، سرورهای بازی متاسفانه با آدرس اینترنتی ایران مشکل دارند و بدون دور زدن نمی توان از بخش آنلاین آن بهره جست.

ویجیاتو

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato