سازندگان سابق Little Big Planet از بازی جدیدشان برای پلی استیشن 4 رونمایی کردند [تماشا کنید]

سازندگان سابق Little Big Planet از بازی جدیدشان برای پلی استیشن 4 رونمایی کردند [تماشا کنید]

استودیوی Foam Sword، که چندی پیش توسط برخی از سازندگان پیشین عناوینی چون Tearaway ،Little Big Planet و Ratchet and Clank تاسیس شد، به تازگی از بازی جدید خود به نام Knights and Bikes در وب سایت کیک استارتر رونمایی کرده است.

بازی Knights and Bikes قرار است یک عنوان Co-Op ماجرایی باشد که به صورت انحصاری برای پلتفرم پلی استیشن ۴ عرضه خواهد شد. سازندگان بازی فعلا درخواست سرمایه ای معادل ۱۰۰ هزار یورو در کمپین کیک استارتر خود کرده اند و تا به امروز، ۲۰۸۶ نفر مبلغی معادل ۵۰ هزار یورو در اختیار استودیوی Foam Sword قرار داده اند؛ البته هنوز تا پایان کمپین ۲۰ روز فرصت باقی مانده است.

کارکنان استودیوی مورد بحث اخیرا در بلاگ رسمی پلی استیشن نوشته اند که:

این پروژه برایمان بسیار هیجان انگیز است چرا که ما جز بزرگترین طرفداران پلی استیشن ۴ و بازی ها آن هستیم. همه ما تا به امروز آنقدر خوش شانس بوده ایم که در توسعه برخی از این بازی ها نظیر Little Big Planet ،Tearaway و Ratchet and Clank نقش داشته ایم و می خواهیم که بعد از تاسیس استودیوی مستقل مان نیز همین روند را ادامه دهیم.

بازی Knights and Bikes هنوز تاریخ انتشار دقیقی ندارد اما با توجه به این که کمپین جذب سرمایه آن اخیرا راه اندازی شده، بعید به نظر می رسد در تاریخی زودتر از سال ۲۰۱۷ میلادی، شاهد عرضه اش باشیم. در پایین می توانید تریلر انتشار یافته از سوی استودیوی Foam Sword را تماشا کنید:

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato