اعتراض دارندگان کنسول اکس باکس وان به عرضه کوانتوم بریک برای پی سی ادامه دارد

اعتراض دارندگان کنسول اکس باکس وان به عرضه کوانتوم بریک برای پی سی ادامه دارد

چند روز پیش، مایکروسافت از انتشار بازی انحصاری Quantum Break روی ویندوز ۱۰ خبر داد. کوانتوم بریک نه اولین بازی انحصاری اکس باکس وان بود که حالا روی ویندوز ۱۰ انتشارش تایید شده و نه قرار است آخرین باشد. به همین سبب، کاربران اکس باکس وان چندان خشنود به نظر نمی رسند.

در همان ابتدای راه، بسیاری از کاربران با هجوم به اکانت توییتر فیل اسپنسر، تصمیم تیم اکس باکس مبنی بر عرضه کوانتوم بریک روی پی سی را اشتباه خوانده و قصدشان برای فروش اکس باکس وان را اعلام کردند. اما اسپنسر پاسخ هایی جالب توجه آماده کرده بود.

او در پاسخ به کاربری که گفته بود پیش خرید نسخه اکس باکس وان را به این دلیل کنسل کرده گفت: «پیش خریدت برای عنوانی که می خواستی بازی کنی را کنسل کردی، چون افراد دیگری هم حالا می توانند آن را بازی کنند؟»

اما مشاجرات ادامه پیدا می کند و اسپنسر می گوید که به دنبال ایجاد دیوار نیستند، بلکه می خواهند بهترین مکان را برای گیمرها ایجاد کنند. بنابراین ویندوز ۱۰ نیز بخشی از این اکوسیستم خواهد شد. از سوی دیگر، افرادی چون استیون ویلیامز، شخصیت محبوب یوتوب نیز از تصمیم های اسپنسر حمایت کردند.

شاید دلیلی برای خرید اکس باکس وان پیدا نکنید و ترجیح بدهید همه چیز را روی پی سی بازی کنید. تصمیمی که احتمالا برای پی سی گیمرها منطقی باشد و در عوض اکس باکس وان، بخواهند یک پلی استیشن ۴ بخرند، اما اسپنسر معتقد است که قیمت یک کامپیوتر قدرتمند به اندازه یک اکس باکس وان نیست.

با این حال، ترکیب پی سی ویندوز ۱۰ و پلی استیشن ۴ این روزها بیشتر از هر چیزی منطقی به نظر می رسد. اگر قرار نباشد انحصاری های زیادی روی سخت افزاری ۳۵۰ دلاری قابل بازی باشند، چه دلیلی به خرید آن وجود دارد؟

ویجیاتو

نظرات ۱۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato