اندروید مارشملو 17 اسفند برای +Xperia Z3 و Z5 و تبلت Xperia Z4 منتشر می شود

اندروید مارشملو 17 اسفند برای +Xperia Z3 و Z5 و تبلت Xperia Z4 منتشر می شود

انتظار برای عرضه آپدیت های سیستم عامل اندروید برای کاربرانی که صاحب موبایل و تبلت هایی غیر از برند نکسوس هستند، همواره سخت و طولانی بوده است، چرا که شرکت های سازنده چندان در ارائه این بروزرسانی های برای محصولات خود سریع عمل نمی کنند.

با آن که از رونمایی اندروید مارشملو توسط گوگل مدت زمان قابل توجهی می گذرد، اما هنوز کمتر از ۱ درصد از ابزارهای اندرویدی به آن آپدیت شده اند.

حال به نظر می رسد که این انتظار، دست کم برای برخی از کاربران موبایل ها و تبلت های سونی پایان خواهد یافت، چون شعبه سونی در انگلیس توسط حساب توییتر خود اعلام کرده که قرار است اندروید مارشملو از تاریخ ۷ مارس برای برخی محصولات این شرکت از راه برسد.

همانطور که در بالا گفتیم، در متن توییت از لفظ «قرار است» استفاده شده، این یعنی احتمال لغو یا تعویق آن نیز وجود دارد. همین مسئله نشان می دهد که خود سونی نیز از بابت آماده شدن این آپدیت در تاریخ مذکور مطمئن نیست.

ضمن این که این اعلام تنها از طریق یکی از شاخه های اروپایی سونی و آن هم برخی مدل های خاص انجام شده و هنوز مشخص نیست که اندروید مارشملو کی قرار است برای سایر نقاط دنیا و دیگر مدل ها عرضه شود.

نظرات ۱۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato