پهپاد شیائومی نیز در MWC امسال معرفی خواهد شد [شایعه]

پهپاد شیائومی نیز در MWC امسال معرفی خواهد شد [شایعه]

پهپاد شیائومی نیز در MWC امسال معرفی خواهد شد [شایعه]

بر اساس شنیده ها، شیائومی در نظر دارد در تاریخ پنجم اسفند در کنگره جهانی موبایل در بارسلون از موبایل پرچمدار آتی خود رونمائی نماید. اما شایعات امروز نشان می دهند که این تنها محصول بارز این کمپانی در مراسم یاد شده نخواهد بود و از یک گجت هیجان انگیز و جالب دیگر نیز در همان روز پرده برداری خواهد شد.

گجت مذکور چیزی نیست جز پهپاد شیائومی که از سال گذشته حرف و حدیث های بسیار در رابطه با آن وجود داشته و به Mi Drone موسوم است. گفته می شد این گجت تا پیش از پایان سال ۲۰۱۵ رونمائی خواهد گشت اما اینگونه نشد و دلیلش هم این اعلام شده که کمپانی مورد بحث ترجیح داده تا طراحی این دستگاه را تغییر دهد.

بر اساس منبع این شایعه، پهپاد مورد بحث ۳۵۰ میلی متر طول دارد و بنابراین به چندان کوچک نیست. همچنین در مورد ریموت کنترل آن نیز هیچ حرفی به میان نیامده اما با توجه به اسنادی که قبلا لو رفته بود، کاربران می توانند با دستبند Mi Band این دستگاه را کنترل نموده و در آسمان به حرکت در بیاورند.

بد نیست اشاره کنیم که شیائومی همیشه پیش از معرفی محصولات جدید خود، تیزر یا پوستری منتشر می نماید تا ورود دیوایس آتی خود را به علاقه مندانش نوید دهد، اما تاکنون که فقط یک هفته تا ۵ام اسفند باقی مانده، هیچ صحبتی در رابطه با معرفی پهپاد در MWC به میان نیاورده.

در آخر نیز بگوئیم که این شایعات قیمت پهپاد شیائومی را ۱۰۶ دلار اعلام کرده اند. حالا برای اینکه ببینیم سرانجام این گجت امسال معرفی خواهد شد یا خیر باید تا چهارشنبه هفته آینده منتظر بمانیم.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل