مدیریت حافظه، قفل اپلیکیشن ها و افزایش سرعت گجت اندرویدی با اپ +Z Speed

مدیریت حافظه، قفل اپلیکیشن ها و افزایش سرعت گجت اندرویدی با اپ +Z Speed

کلین مستر تنها گزینه اندرویدی ها برای مدیریت و پاکسازی حافظه نیست. خوشبختانه سیستم عامل پرطرفدار گوگل، میزبان تعداد قابل توجهی از این دست اپلیکیشن هاست که هر یک به نحوی در تلاشند تا دایره طرفداران خود را گسترده تر کنند.

در میان اپلیکیشن های مدیریت حافظه، +Z Speed چندی است که با ارائه نسخه ای جدید و متحول شده، موفق شده تا نامش را در میان رقبای قدرتمندی همچون کلین مستر و CCleaner مطرح کند.

Z Speed+ 2

+Z Speed که اوایل سال ۲۰۱۵ در گوگل پلی منتشر شد، با ایجاد تحولی اساسی در رابط کاربری سال ۲۰۱۶ را با گامی محکم و رو به جلو آغاز کرده. این اپلیکیشن ۴ مگابایتی (که به میزان قابل توجهی از کلین مستر سبک تر است) ادعا می کند که می تواند %۵۰ بیشتر از سایر نمونه های مشابه برای کاربرانش بهره وری داشته باشد.

حذف فایل های کَش و دورریختنی، مدیریت اپلیکیشن ها، خالی کردن فضای رم و محافظت از اپلیکیشن ها با رمز، چهار قابلیت مهم +Z Speed محسوب می شوند که آن را تبدیل به یک اپلیکیشن همه جانبه و کاربردی می کنند.

+Z Speed ضمنا می تواند کلیه اپلیکیشن های پیش فرض نصب شده در اندروید را غیر فعال کند، تا با این کار هم فضای رم بیشتری در اختیار داشته باشید و هم انرژی بیشتری برای باتری ذخیره کنید.

اپ مورد بحث ویجت شناوری هم دارد که با استفاده از آن، دیگر لازم نیست برای پاکسازی حافظه وارد اپلیکیشن شوید، بلکه یک اشاره کوچک به این ویجت همیشه در دسترس برای این کار هم کفایت می کند.

اگر تاکنون در انتخاب کلین مستر، معیارتان تعداد دانلودهای بیشتر آن بوده، شاید بد نباشد یک بار +Z Speed را هم امتحان کنید. ممکن است که به خاطر رابط کاربری و دسترسی بهتر، بتوانید آن را جایگزین اپلیکیشن قدیمی تان برای پاکسازی و مدیریت حافظه نمایید.

+Z Speed
  • +Z Speed
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Zero Team
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۴.۶ مگابایت
دانلود

گوگل‌پلی


کافه‌بازار

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato